Pakkumine on lõppenud

Ninja viikingite missionid

1000€ Ninja Viikingite missioon

Ninja Casino jagab sellel nädala viie kõige õnnelikuma mängija vahel ära 1000 eurot. Kampaanias osalemiseks on sul vaja mängida viikingite mänge minimaalse keerutuse panusega 0,50€.


Uued pakkumised iga päev

Mängida tuleb kolme viikingite seeria mängu – Vikings Go Berzerk, Vikings Go Wild, ning Vikings Go To Hell.

Sinu ülesandeks on täita igas neist mängudest üks missioon, ning sinu eesmärk on täita kõik missioonid minimaalse keerutuste arvuga, kuna just see on see, millest lähtuvalt karvase rinnaga viikingite edetabel kokku pannakse. Esikoht saab 400 eurot, teine koht 250 eurot, kolmas koht 200 eurot, neljas 100 eurot, ning viies 50 eurot.

Viikingite missioonid on järgmised:

⚔️ Vikings Go Berzerk: Sinu ülesanne on tavamängus kokku koguda 3 kirstu.

🛡️ Vikings Go Wild: Sinu ülesanne on kokku kogude üks kirst.

🔥 Vikings Go to Hell: Sinu ülesanne on kätte saada 1 aardekirst.

Kui missioonid omadega metsa lähevad, ehk siis kui oled keerutusi teinud juba nii palju, et mingit võiduvõimalust sul enam niikui nii ei oleks, siis on sul alati võimalik missioone uuesti alustada. Selleks on sul vaja vajutada mängus leitavat "Reset" nuppu. Samal ajal võib Ninja missioon taaskäivituda ka automaatselt, kui sul enam kuidagi edeneda võimalik ei ole.

Liitu Ninjaga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...