Nõuandeid Baccarati mänguks

Baccarat on võitnud paljude südamed tänu tõigale, et selle mängimiseks pole tarvis erilisi oskusi. Mäng ühendab nii uusi kui ka kogenud mängureid, mis teeb mängu paljude jaoks just antud põhjuse tõttu võluvaks.

Strateegiat kasutatakse antud mängus haruharva, eriti online kasiinodes, ning teinekord on raske aimata, millise taktika kasutamine tooks mängurile kõige enam kasu. Hoolimata sellest, et Baccaratiks pole olulist strateegiat tarvis, saavad mängijad siiski edukalt oma võiduvõimalusi suurenda läbi maja eelise vähendamise.

Pole üllatus, et hulgaliselt mängureid on Baccaratist huvitatud selle madala maja eelise tõttu, Kes ütleks ära headest šansidest? Nimelt on maja eelis tavaliselt vaid 1%, mistõttu on mänguritel kenamad võimalused võitmiseks ning vähem alust karta ebaõnnestumist. Baccarat meeldib eriti neile, kes on äsna kasiinod enese jaoks avastanud, kuna mängus on raske teha suuri vigu, mis vähendaksid võidulootust.

Baccarat on lihtne. Mängijad saavad panustada kas diilerile või mängurile, laiendades oma jackpoti võitmise haardeid. Just nii nagu ruletis, tuleb ka selles mängus panustada kas mustale või punasele. Antud mängu puhul on aga positiivne see, et panustamine on üldiselt turvaline ning mängurid ei pea kaotuste pärast suuresti muretsema. Enamikes mängudes pole küll hiiglaslikke väljamakse, ent osavõtjatele tehakse sellest hoolimata tihti häid väljamakseid. Ilmselt küll Baccarati harrastajad juba teavad, et enamik strateegiaid soovitavad mängida võimalikult paljudele panustele. Kõige kasumlikumad ja efektiivsemad on strateegiad, kus mängija panustab diilerile kui eksperdile, kes tunneb mängu hästi. Ilmselgelt saab ka Baccarati nagu teisi kasiinomänge mängida mitmete erinevate strateegijate järgi. Kuidas ka poleks, tuleb mängijatel meeles pidada, et ükski neist nõuannetest ei garanteeri võitu.

Küll aga leidub mitmeid viise, kuidas mängurid saavad suurendada oma võiduvõimalusi. Järgnevalt jagamegi lugejatele mõned populaarsemad strateegiad, mida saab järgmisel korral Baccarati mängides kasutada.

1. Proovi leida mäng, milles on vähe kaardipakke (deck) – paljud online kasiinod mängivad mitmete pakkidega. Eelnev tähendab, et igat kaarti on võimalik saada mitmel korral sõltuvalt sellest, kui palju pakke parasjagu kasutusel on. Eksperdid usuvad, et vähemate kaardipakkidega mängud on selle mängijatele oluliselt kasumlikumad. Mida rohkem kaardipakke on, seda suuremad on võimalused split'iks ning selleks, et maja eelis suureneb.

2. Otsi mängu mustreid – paljud Baccarati mängijad kaitsevad seisukohta, et mustrite hoolikas järgimine kogu mängu vältel aitab osalejal teha paremaid panuseid. Sellist tegevust harrastatakse enamasti offline kasiinodes ning mängijad armastavad aina enam kasutada Baccarati strateegia kaarti. Kasiinod tõstavad esile kolme grid'i, mis lasevad mängijatel lähemalt järgida mängu ajalugu. Nii saavad kasutajad oma panused teha vastavalt sellele, millist mustrit nag mängu kulus täheldavad. Kuidas ka poleks, kindel on see, et Baccarati näol on tegu õnnemänguga, mistõttu on mustritele tuginemine üsna keeruline. Kaarte segatakse järjepidevalt ja juhuslikult, seda eriti online kasiinodes, kus seda teeb juhugeneraator. Eelnev aga paneb paika, et mängijatel on keerukas lähedalt mängu mustrit järgida, kuna see pole mõistlik. Need aga, kes usuvad mustrite jõudu, ei kaota küll midagi, vaid panustavad oma pingutuse näol mängu enam.

3. Proovi teha tie panus – mõned Baccarati mängijad ning online kasiinode ülevaated jäävad seisukoha juurde, et mänguritel tasub kindlasti tie'le panustada. Nad usuvad, et just nii saab väljamakse olema palju kõrgem. Võib ju juhtuda, et mõnel mängijal on sellega tõeliselt õnne, ent võimalused, et nende panused reaalselt sellise strateegiaga võidavad, on üsna madalad. Taolise panustamise järelm on see, et mängurid reaalsuses just kaotavad suure tõenäosusega mitmeid kordi enne kui saabub kauaoodatud võit. Ka siis, kui mängur lõpuks võidab, ei tähenda see, et eelmised kaotused on tasa tehtud.


Eestikasiino.com