Pakkumine on lõppenud

Halloweeni õnneratas

Kuni 66 tasuta spinni iga päev pluss 666 lisaks

Vadates kõiki neid numbreid - ilmselgelt peab olema tegemist Halloweeni pakkumisega, ja just nii see ongi. Selle pakkumise tegijaks on Olybet, ning kampaaniaperioodi (milleks on üks nädal) jooksul on võimalik saada kõigil iga päev kuni 66 tasuta keerutust, ning kui alates tänasest iga päev tasuta keerutustele kvalifitseerud, saad kampaania lõpus veel ühe võimaluse tasuta keerutusi saada ja sel korral juba kuni 666 tasuta spinni


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Kuidas, mida, kus, palju? ... millal?

Ehk mida sa pead selleks tegema, et antud pakkumisest osa võtta. Kampaaniaperiood on 25.10 kuni 31.10.2019.

  • Selleks, et kampaaniaga liituda, ei pea sa tegema muud kui panustama päevas 100 euro eest järgnevates kampaanias osalevates slottides - Blood Suckers, Bloodsuckers 2, Devil's Delight, The Invisible Man, Spellcast, Halloween Jack, Dracula, Witchcraft Academy, Ghost Pirates, Mythic Maiden.
  • Iga päev kui panustamise nõude täidad, saad ligipääsu õnnerattale, kus sul on võimalik võita 5 kuni 66 tasuta spinni slotimängus Halloween Jack.
  • Kui sa täidad vajalikud panustamise nõuded ja saad ligipääsu õnnerattale kuuel erineval päeval, saad lisaks 31. oktoobri hilisõhtul võita veel kuni 666 tasuta spinni lisaks. 
  • Kõikide tasuta spinnide väärtus on 0.20€.
  • Tasuta spinnidega võidetud rahal läbimängimise nõuded puuduvad.

Liitu Olybetiga kohe!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...