Olybet boonused

Olybet boonuskoodid

Olybet on Eestis tegutsenud juba kümneid aastaid, seda vähemalt traditsioonilise maapealse kasiinona ja Olympic Casino nime all. Online kasiino just Olybeti nime all avas oma uksed aastal 2013, pärast kolme aastat Olympic Online nime all tegutsemist. Tegemist on vaieldamatult Eesti tuntuima kasiino brändiga, kus mängides võib kindlasti kindel olla, et sinu tehingud on turvalised ja kasiino on usaldusväärne. Ja loomulikult pakub Olybet oma mängijatele, nii uutele kui ka juba varasemalt registreerunutele, sissemaksete tegemisel ka boonuskoode. Olybeti boonuskoode kasutades on võimalik saada erinevaid boonuseid mängimiseks just selles kasiinos.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Olybet pakub erinevaid boonuskoode lähtuvalt sellest, mille vastu mängijal täpsem huvi on. Spordihuvilistele pakutakse boonuskoode, mida kasutades on võimalik saada lisaraha spordiennustuste tegemiseks. Pokkerimängijatele on Olybetil olemas väga võimas boonuspakett, mille saab endale kasutades Olybeti pokkeri boonuskoode. Ja mänguautomaatidel keerutamiseks on Olybetil olemas samuti eraldi boonuskoodid.

Olybet boonuskood uutele spinnijatele

Uued mängijad, kes on eelkõige huvitatud mänguautomaatidel spinnimisest, saavad kasutada Olybeti boonuskoodi CAS200. Selle boonuskoodiga kaasneva pakkumise saamiseks tuleb juba registreerimisel see boonuskood vastavasse lahtrisse kirjutada. Uued mängijad saavad seda boonuskoodi kasutades 200% suuruse boonuse kuni 200 eurot. Ehk siis tehes kuni 100 euro suuruse sissemakse, sinu kontol olev raha kolmekordistatakse momentaanselt. Ehk siis 100st eurost saab kohe 300 eurot, millega sul Olybet kasiinos mänguautomaatidel keerutada võimalik on. Lisaks 200% suurusele boonusrahale annab Olybet uutele liitujatele ka 20 tasuta spinni, mida on võimalik kasutada koheselt pärast registreerumist.

Liitu Olybetiga ja saa konto loomise eest tasuta spinne

Kuna Olybeti maksimumboonust on võimalik saada 100 euro pealt, siis tehes suurema sissemakse, näiteks 150 eurot, saad sa tasuta lisaraha siiski vaid 200, mitte 300.

Enne, kui sul pärast selle Olybet boonuskoodi kasutamist on võimalik raha välja võtta, on sul vaja slottidel sinu sissemakse ja boonusraha 25x läbi mängida. Seega tehes 100 euro suuruse sissemakse ja saades 200 eurot lisaks, on sul vaja enne raha välja võtmist mängida slottidel 7500 euro eest (25x300). Ja see läbimängimine tuleb ära teha 14 päeva jooksul alates selle Olybeti boonuskoodiga sissemakse tegemisest ja boonusraha kätte saamisest. Olybeti promokoodi kasutamisel võib maksimaalne keerutuse väärtus boonuse läbimängimisel olla 6 eurot. Umbkaudu 20 slotti ei kvalifitseeru boonuse läbimängimisse, aga rohkem kui 600 erineva slotiautomaadi kõrval on see number väike. Slotid, millele boonus ei laiene, on Bloodsuckers, Blood Suckers II, Castle Builder 2, Creature from the Black Lagoon, Dead or Alive, Demolition Squad, Devil´s Delight, EggOMatic, Eye of the Kraken, Gemix, Invisible Man, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Steam Tower, Jungle Spirit: Call of the Wild, Tower Quest, Rage to Riches, Robin Hood, Royal Masquerade, Secret of the Stones, Victorious, Simsalabim, ja Wild Rockets.

Ja loomulikult ei pea sinu sissemakse boonuse saamiseks tingimata 100 eurot olema, sissemakse võib olla ka väiksem.

Olybeti boonuskood spordiennustuste tegijatele

Selleks, et saada Olybetilt spordiennustuste tegemiseks kuni 100 eurot lisaks, pead esimese sissemakse tegemisel kasutama Olybeti boonuskoodi SPORT. Lisaks tasuta lisarahale annab Olybet selle boonuskoodi kasutajatele ka 20 tasuta spinni. Boonusrahal on 6x läbimängimise nõue.

Samuti teeb Olybet tihtipeale nii uutele kui ka vanadele mängijatele riskivabade panuste pakkumisi ja nende saamiseks ei ole mõnikord isegi ühtegi Olybeti boonuskoodi vaja kasutada. Lisaks sellele on Olybetil olemas pakkumine, kus tehes 10 eurose sissemakse ja panustades sama nädala jooksul vähemalt 50 euro eest, annab Olybet sulle 5 eurose freebeti (tasuta panuse). Seega panustades ühe nädala jooksul 250 euro eest, saaksid juba 5 tasuta panust, ja 500 euro panustamisel lausa 10 tasuta panust. Ja nii on sul võimalik ühe nädala jooksul saada kuni 10 viie eurost freebetti. Panuste tegemisel kvalifitseeruvad vaid vähemalt 1.6 koefitsiendiga panused.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Tasuta panused kantakse mängija kontole järgneval teisipäeval ja need tuleb ära kasutada 10 päeva jooksul.

Olybeti boonuskood pokkeri mängimiseks

Olybeti pokkeriboonuse saamiseks ei ole samuti vajalik boonuskoodide kasutamine. Vaja on vaid liituda Olybeti pokkeritoaga misjärel kõigile uutele mängijatele antakse võimas neljaosaline boonus, milles sisaldub kuni 2000€ rahaline boonus, kuni 100€ eest tasuta turniiride pileteid, ligipääs uue mängija freerollidele, mille auhinnafondide kogusumma on 10 000€ ja lisaks saavad kõik mängijad ka 30% cashbacki.

Olybet pokkeritoa 2000€ boonus

Selle pokkeriboonuse puhul ei ole tegemist sulle koheselt kontole kantava boonusega, vaid boonusraha saamiseks on sul vaja mängida ja koguda lojaalsuspunkte, mida sa saad vahetada raha vastu. Ja seda on võimalik teha 20 euro suuruste osade kaupa ja kuni sada korda. Seda muidugi eeldusel, et sa jõuad seda 60 päeva jooksul teha. Pärast kahte kuud see boonus kaotab kehtivuse.

Olybeti pokkeritoa tasuta Fish Party turniiripiletid 100€ väärtuses

Jällegi on tegemist boonusega, mille saamiseks on sul esmalt vaja mängida. Mängides ühe 1 eurose Fish Party turniiri, antakse sulle koheselt 5 sama hinnaga uut tasuta piletit. Mängides ühe 5 eurose FP turniiri, saad kohe kolm tasuta viie eurost piletit. Mängides 10, 20, ja/või 50 eurose FP turniiri, saad sa tasuta ühe sama väärtusega pileti. Ja nii võidki sa kokku saada kuni 100€ väärtuses tasuta Fish Party pileteid.

Olybeti pokkeritoa tasuta freerollid

Pärast Olybeti konto loomist on sul 28 päeva jooksul võimalik osa võtta 40st freerollist. Igapäevaselt toimuvad 50€ auhinnafondiga freerollid, kaks korda nädalas korraldab Olybeti 500€ auhinnafondiga freerolle ja lisaks on ühel korral nädalas võimalik uutel mängijatel osa võtta ka 1150€ auhinnafondiga freerollidest.

Kui igapäevastel freerollidel on võimalik osaleda koheselt peale konto loomist ja sissemakse tegemist, siis 500 euroste freerollide mängimiseks pead sa mängima Texas Hold’em rahalaudades vähemalt 10 kätt.

Suurima auhinnafondiga freerollidele ligipääsu saamiseks on vaja eelnevalt mängida ka vähemalt üks mitme laua turniir (MTT – Multi Table Tournament) ning osaleda ka Fish Party Sit 'N' Go turniiridel.

Olybeti pokkeritoa 30% cashback

Cashbacki ehk mingi osa reigiks makstud raha tagasisaamiseks ei ole vaja kasutada ühtki Olybeti boonuskoodi, selleks ei ole vaja muud teha kui lihtsalt pokkerit mängida. Mängides pokkerit, maksad sa iga turniiri sissemakse või iga rahalauas mängitud käe pealt reiki. Iga 1€ pealt, mis sa reigiks oled maksnud, teenid sa 35 lojaalsuspunkti. Ja umbkaudu 100 punkti pealt saad sa 1 euro tagasi.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Olybet pakub oma mängijatele palju boonuseid, neist mõndade kasutamiseks, näiteks kasiino mänguautomaatide 200% boonuse ja tasuta spinnide boonuse saamiseks, on sul vaja kasutada Olybet boonuskoodi CAS200. Paljude teiste boonuste saamiseks, olgu siis tegemist spordiennustuste või pokkeri tarbeks mõeldus boonuspakkumistega, sa eraldi Olybeti boonuskoodi kasutama ei pea.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...