Pakkumine on lõppenud

Ennusta Eesti ilma

Olybeti jõulupakkumine - Kas jõuluõhtu tuleb lumine?

Olybetil on jõulude puhul uutele klientidele lisaks oma tavapärasele liitumisboonusele ka midagi lisaks pakkuda. Tee lihtsalt panus sellele, kas jõuluõhtu (24. detsembril) tuleb lumine või mitte. Ehk siis sinu ülesandeks on sõna otseses mõttes Eesti ilma ennustada. Olenemata sellest, kummale variandile panustad, pakub Olybet sulle korralikult võimendatud koefitsiente – mõlemale tulemusele on antud koefitsiendiks 10. Tavakoefitsiendid on 1.4 lumisele jõuluõhtule panustades ning 2.75 mustadele jõuludele panustades.


€ 100 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Lisaks saavad KÕIK panustajad ka 10€ Bolt sõiduraha.

Maksimaalne panuse suurus on 5€.

Kampaania kestab kuni 22. detsembri südaööni.

Kui sinu panus võidab, siis tavakoefitsiendiga võidud kantakse koheselt sinu kontole. Ülejäänud täiendav võidusumma kantakse sinu kontole järgmisel tööpäeval ja sellele kehtib 3x läbimängimise kohustus vähemalt 1.5 koefitsiendiga.

Mida peab Olybet lumiseks jõuluõhtuks?

Selleks, et jõuluõhtut saaks nimetada lumiseks, peab vähemalt 12-s mõõdistamise kohas olema sademete hulk vähemalt 0.1mm ja keskmine päeva temperatuur alla nulli.

See pakkumine on mõeldud just uutele klientidele, nii et praegu on hea aeg Olybetiga liitumiseks.

Ennusta lumesadu koos Olybetiga

 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...