Pakkumine on lõppenud

Jackpoti festival Olybetis

Olybeti Jackpot Fest – osale 5 000€ jagamises

Olybet pakub oma mängijatele võimalust osaleda 5000€ loosimises. Loosimises osalemiseks ei tule teha muud kui mängida tuntud progressivse jackpotiga slottidel Mega Fortune ja Jackpot Giant.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Iga neis mängudes panustatud 20€ eest antakse sulle üks loosipilet. Loosimine toimub 27. jaanuaril, ning loosimisele läheb 5000€, mis jagatakse järgmiselt:

  • 1x2500€
  • 1x1000€
  • 1x500€
  • 10x100€

Käesolev kampaania kestab kuni 26. jaanuari südaööni ning selles osalemiseks on vaja Olybeti kampaaniate lehel selle pakkumisega eelnevalt ka liituda.

Võidetud auhinnad makstakse välja pärisrahas loosimisele järgneva tööpäeva jooksul.

Miks just selline kampaania?

Põhjust just sellise kampaania tegemiseks ei ole vaja kaugelt otsida. Alles hiljuti võideti Paf kasiinos eestlase poolt peavõit, ja ilmselgelt on ka Olybetil soov mõnele oma mängijale jackpot välja anda. Peavõidu võitmine mõnes jackpot-slotis toob ju ometigi kasiinole tasuta promo. Ja sulle mängijana peaks selline pakkumine samuti kindlasti meeldima – eriti kuna lisaks võimalusele suurte peavõitude võitmiseks antakse sulle loosipileteid ka väiksemate lisaauhindade võitmiseks.

Hetkel on Mega Fortune jackpoti suurus 1.2 miljonit eurot ning Jackpot Giant jackpoti suurus 3.2 miljonit eurot.

Liitu Olybetiga ja osale kampaanias!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...