OlyBet Kings of Tallinn - 50 000 eurose auhinnafondiga pokkerifestival

Põhjamaade vägevaim pokkerifestival Olybet Kings of Tallinn toimub juba veebruaris Tallinnas. Tegu on suurejoonelise 20 turniirist koosneva rahvusvahelise pokkerifestivaliga, mille eeldatav auhinnafond on üle 50 000 euro.Mis on festivali kavas?

Esimese Olybet Kings of Tallinn põhiturniiri osalustasu on 1100 €. Turniiril on mängijatel lubatud teise võistluspäeva alguseni osta ennast mängumärkide lõppemisel turniirile uuesti sisse (re-entry).

Samuti on kavas põnev 275-eurone accumulator-turniir, kus mängijatel on soovi korral võimalik pilet osta ja osaleda kahel erineval avapäeval ning enne finaalpäeva nende avapäevade punktisummad liidetakse. Lisaks paljudele teistele erinevas hinnaklassis toimuvatele võistlustele peetakse ka näiteks 2150-eurose osalustasuga Highroller ning omanäoline €550 Open Face Chinese turniir.

Pokkerifestivali satelliidid

Parimale tiimile €10 000?

Olybet Kings of Tallinn pokkerifestivalile minnes tasub sõbrad ühes kaasa haarata, sest nelja-liikmelise meeskonnaga paljudel turniiridel osalemine on kõige soodsam. Nimelt eraldatakse kõikide turniiride auhinnafondist 2% ja sellest summast moodustub parima tiimi auhind, mille oodatav suurus on 10 000 eurot.

Registreeri oma tiim OlyBeti kaudu siin

Satelliidid soodsamaks kvalifitseerumiseks

Lisaks festivali käigus ja eel toimuvatele live-satelliitidele, on võimalik turniiridele soodsamalt kvalifitseeruda läbi Olybetis toimuvate online-satelliitide. Paljudel kvalifikatsiooniturniiridel on garanteeritud auhinnad, mis loovad rohkelt lisaväärtust ja võimaldavad festivali 1100-eurose põhiturniiri pääsme teenida kasvõi tasuta.

Pokkerifestival toimub 16.-22. veebruaril Tallinna Radisson Blu Hotel Olümpias ja Olympic Casinos.


eestikasiino.com