Kings of Tallinn pokkerifestival

Kings of Tallinn 2020 – Põhjamaade suurim pokkerifestival

Kings of Tallinn pokkerifestival toimub 17. kuni 23. veeburuar 2020. Tegemist on suurima pokkerifestivaliga siinpool Euroopat.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Kings of Tallinn pokkerifestivali raames toimub kokku 40 erinevat turniiri, mis toovad festivalile kindlasti üle 1000 mängija.

Kings of Tallinn põhiturniir

Festivali põhiturniir on €1,100 sissemaksega 4-päevane turniir, kus on 500 000€ garanteeritud auhinnafond. Põhiturniir algab 20. veebruaril kell 12.00.

Turniir algab 30 000 algpunktiga ning pimedade tasemed kestavad 60 minutit.

Samuti on võimalik end halva õnne korral kuni teise päeva teise mängutasemeni uuesti sisse osta.

Kings of Tallinn pokkerifestivali lisaturniirid

Nagu mainitud, ei ole tegemist vaid ühe turniiriga, vaid koos põhiturniiriga on võimalik valida koguni 40 erineva turniiri hulgast.

Näiteks 18. veebruaril toimub Kuulsuste eri, kus saad soovi korral mängida suur erinevate avaliku elu tegelastega. Samal päeval algab ka 550€ sisseostuga 2-päevane turniir.

Teiste turniiride seas on nii Texas Holdem turniire, Omaha turniire, nii tavakiirusega kui ka Turbo turniire, ning samuti on kavas 3000€ sissemaksega High Roller turniir.

Lisaks on kavas ka võistkondlik lahing, kus igas meeskonnas on neli mängijat. Tegemist ei ole eraldi turniiriga, vaid põhiturniiri osavõtjad peavad registreerima oma tiimi õigeaegselt ning kokkuvõttes kõige parema tulemuse saavutanud meeskond saab endale 75% auhinnafondist, ning teine koht 25%. Võistkondliku lahingu auhinnafond moodustub teiste turniiride sissemaksetest – 2% kõikidest vähemalt 25 mängijaga turniiride sissemaksetest läheb sellesse auhinnafondi. Võistkondliku lahingu auhinnafondi suuruseks saab tõenäoliselt olema ligikaudu 20 000€.

Mängi festivalil rahalaudades

Lisaks suurele hulgale erinevatele pokkeri turniiridele, kus põhiturniiril on lausa 500 000 eurone garanteeritud auhinnafond, toimuvad festivali vältel mängud 15s rahalauas ja seal on võimalik mängida ööpäevaringselt terve pokkerifestivali vältel. Rahalaudade blindide suurused varieeruvad – 2 eurost kuni 20 euro ja suuremateni. Mängida saab nii Texas Hold’emit, Omahat, kui ka mitmeid teisi mänge.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Rahalaudade reik on 5%, maksimaalselt 10 eurot. Lisaks korjatakse suuremates kui viie mängijaga laudades ka igast potist 1 euro Bad Beat Jackpoti jaoks, mida kasutatakse eriti halva õnnega mängijatele jagamiseks.

Rahalaudade Olympic Poker Jackpot

Olympic Poker Jackpot jaguneb tegelikult kolme erineva jackpoti vahel – Bad Beat Jackpot, Royal Flush Jackpot, ja High Hand of the Week jackpot.

Bad Beat jackpot

Bad Beat Jackpoti võitmiseks tuleb sul Omahas kaotada neliku või millegi kõrgemaga, Texas Hold’emis aga ässade ja soldatide maja (AAAJJ) või kõrgema käega. Väljamakstavast jackpotist läheb 50% kaotanud mängijale, 25% võitnud mängijale, ja 25% teistele käes osalenud mängijatele.

Royal Flush jackpot

Royal Flush jackpoti suuruseks on maksimaalselt 1000 eurot, või 20% hetkelisest jackpoti suurusest.

High Hand of the Week Jackpot

High Hand of the Week jackpot, ehk nädala kõige kõrgema käe jackpot, on 5% pühapäeva õhtul Olympic Poker Jackpot auhinnafondis olevast rahast. Selle jackpoti võitmiseks peab minimaalseks käeks olema maja.

Ükspuha millise jackpoti võitmiseks peab käe saamiseks kasutama vähemalt ühte enda kaarti.

Online kvalifikatsioonid Kings of Tallinn turniiridele

Kui sa soovid osaleda Kings of Tallinn pokkerfestivalil, aga ei soovi või ei saa endale piletit osta sadade või tuhandete eurode eest, siis sul on soovi korral võimalik oma oskused ja õnn proovile panna ka Olybeti online kvalifikatsioonides.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Soovi, ja olgem ausad, väga hea õnne ja kannatlikkuse korral, on sul võimalik pilet või turniiripakett võita vaid ühe sendi eest.

Samas tõsisemad turniirid toimuvad Olybetis pühapäeviti kell 21.00. Turniiri nimi on Kings of Tallinn Package Sat, ning tegemist on 200€ Freezeout satelliidiga, kus on garanteeritud vähemalt üks 1650€ pakett (mis sisaldab põhiturniiri piletit, nelja ööd Hiltonis, ning Spa pääsmeid)

Samuti toimub iga kolmapäev kell 21.00 Olybeti pokkeritoas 110€ sisseostuga turniir Kings of Tallinn Main Event Seat Only Sat, kus on võimalik võita 1100-eurone põhiturniiri pilet.

Selleks, et leida Olybet pokkeritoas kõik Kings of Tallinn satelliidid, pane seal otsingusse „kings”.

Varajase registreeruja boonus

Kõik mängijad, kes ostavad täishinna eest Kings of Tallinn €1,650 paketi enne detsembri lõppu, saavad lisaks €1,100 põhiturniiri piletile ka neli ööd Hilton Park Hotellis ning 220 euro eest lisaturniiride pileteid (või kaks lisaööd Hilton Park Hotellis).

Kõik mängijad, kes ostavad €1,100 pileti põhiturniirile, saavad lisaks tasuta ka €110 väärtuses lisaturniiri pileti või siis selle asemel ühe öö Hilton Tallinn Park Hotellis.

Täpsem info selle kohta on Kings of Tallinn pokkerifestivali lehel ning samuti on see info leitav Olympic Casino lehel.

Kings of Tallinn pokkerifestival eelnevatel aastatel

Kings of Tallinn pokkerifestival sai alguse 2015. aastal, mil selle põhiturniiri eestlasest võitja viis koju 37 730 eurot. Kokku osales turniiril 140 mängijat.

Vaid aasta hiljem oli põhiturniiril osalejate arv juba kahekordistunud, ja selle võitis roostlane.

Järgneval kahel aastal turniir väga ei kasvanud, aga eelmisel aastal, aastal 2019, osales juba 374 mängijat, kus turniiri võitis lätlane, ning temale õnnestus koju viia lausa 85 300 eurot.

Kui esimesel aastal oli turniiri auhinnafondiks 137 200 eurot, siis 2019. aasta Kings of Tallinn põhiturniiri auhinnafond oli juba 356 250 eurot.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...