Kings of tallinn Olybeti satelliidid

Olybeti Kings of Tallinn satelliidid

Kings of Tallinn on kindlasti Eesti, aga tõneäoliselt ka kogu Põhjamaade kõige suurem pokkerifestival, mis seekord toimub 17. veebruar kuni 23. veebruar 2020.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Festivali raames toimub 40 erinevat turniiri, mille seas on ka 1100€ sisseostuga põhiturniir, mille garanteeritud auhinnafondiks see aasta on 500 000€.

Aga selleks, et festivalist odavamalt oleks võimalik osa võtta, saab Olybeti pokkeritoas mängida ka erinevaid Kings of Tallinn satelliite, mille sisseostud algavad vaid ühest sendist.

Erinevaid satelliite festivali paketi võitmiseks on mitmeid – nii ühe sendiseid, nelja euroseid, 33 euroseid kui ka 200 euroseid. Nende satelliitidega on võimalik võita turniiri pakett, mis sisaldab endas 1100€ põhiturniiri piletit ning nelja ööd Hilton Tallinn Park Hotellis. Soovi korral on võimalik majutus vahetada ka ükspuha millise 550€ sisseostuga kõrvalturniiri pileti vastu.

Samuti on võimalik mängida satelliitidel, kus on võimalik võita lihtsalt 1100 eurone põhiturniiri pääse, ja seda saab teha nii 25-eurose sissemaksega kui ka 110-eurose sissemaksega satelliitide kaudu.

Kings of Tallinn satelliitide leidmiseks otsi Olybeti pokkeritoas lihtsalt „kings” märksõna.

Kui sul veel Olybeti kontot ei ole, siis on just praegu hea aeg selle loomiseks, kuna Olybeti liitumisboonused pokkerimängijatele on üsna head.

Liitu Olybetiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...