Pakkumine on lõppenud

Live casino cashback

Live-kasiinost 10% raha tagasi

Sellel nädalavahetusel annab Olybet live kasiinos mängijatele kuni 10% raha tagasi. Olybeti cashback pakkumine on vaid neile mängijatele, kes kampaaniaperioodi jooksul miinusesse jäävad. Kaotuse puhul annab Olybet kampaania lõpus 10% kaotatud rahast tagasi. Maksimaalne cashback on 100 eurot.


€ 1 100 boonus.

Kuidas live kasiino cashbacki saada?

  • Kui sul Olybeti kontot veel ei ole, loo see siin.
  • Mine Olybeti kampaaniate lehele, leia sealt 100€ cashback kampaania, ning Liitu pakkumisega. Kui sa pakkumisega ei liitu, siis sul raha tagasi saamise võimalus puudub.
  • Mängi ajavahemikus 14. november kell12:00 kuni 17. novembri südaöö live kasiino mänge – arvesse lähevad kõik live-ruleti mängud, Dreamcatcher ning Monopoly.
  • Sinu maksimaalne panus selle pakkumise puhul võib olla 50 eurot.
  • Juhul kui sa kampaaniaperioodi kaotad rohkem kui võidad, ehk siis jääd kokkuvõttes miinusesse, siis kantakse sulle 18. novembril 10% sinu kaotustest tagasi, seda kuni 100 euro ulatuses.

Liitu Olybeti live kasiinoga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...