Pakkumine on lõppenud

Olybeti tasuta panus iga värava eest

5€ tasuta panus iga värava eest Manchester City ja Chelsea mängus

Olybet annab iga löödud värava eest Man City and Chelsea mängul 5€ freebeti. Tasuta panuste saamiseks pead vaid tegema sellele mängule vähemalt 20 eurose üksikpanuse koefitsiendiga vähemalt 1.6. Millele sa täpselt panustad – kas võidule või kaotusele või millelegi muule, ei oma tähtsust – arvesse ei lähe vaid „Väravad Kokku” panused.


€ 100 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Pakkumise täpsemad detailid

  • Pakkumisest saavad osa võtta kõik Olybeti mängijad, nii uued kui vanad. Aga kui sa veel ühtegi pre-match spordiennustust teinud ei ole, ja sinu Man City – Chelsea mäng oleks sinu esimeseks panuseks, siis sa selles kampaanias osaleda ei saa.
  • Osalemiseks on vaja teha vähemalt 20 eurone üksikpanus Manchester City vs Chelsea mängule. Koefitsient peab olema vähemalt 1.6
  • Seejärel saad iga mängu normaalajal (90 minuti jooksul) löödud värava eest Olybetilt ühe 5 eurose tasuta panuse.
  • Maksimaalselt võid saada kuni 6 tasuta panust.
  • Tasuta panuseid võid kasutada ennustuste tegemiseks tulemustele, mille koefitsient on vähemalt 1.6 ja tasuta panusega võidetud rahal puuduvad läbimängimise nõuded.
  • Tasuta panused kehtivad 5 päeva.
  • Pakkumine kehtib 19. november kuni 23. november kell 19.30.

Liitu Olybetiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...