Pakkumine on lõppenud

OlyBet mängib korvpalli MMi ajal välja 3000 euro eest auhindu

Korvpalli MMi ajal toimub OlyBetis spordiennustuse "King of the Hill" turniir, mille auhinnafond on 3000 eurot. Turniiri võitja saab endale 48-tollise ülimugava, kasutajasõbraliku, kiire, sõrme-ja käežestidega juhitava ning uue täiskõrglahutussüsteemiga 3D LED televiisori. Teine koht võidab endale tahvelarvuti Samsung Galaxy TAB 4.0 ja kolmas koht nutitelefoni Samsung Galaxy S4.

Kuidas kampaanias osaleda?

Selleks, et turiiris osaleda, pead olema OlyBeti registreerunud kasutaja, tegema panuse vähemalt koefitsendiga 1.5 ükskõik millisele korvpalli mängule (ei pea olema MMil toimub mäng). Teha võid nii üksik- kui ka mitmikpanuseid. Panuse suurus, mida punktidesse arvestatakse, on 10 eurot.

Kampaania toimub 30.08 - 14.09.2014.

Head ennustamist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...