Olybet Monthly Blowout promo

Olybeti 50 000€ eriturniir toimub 24. novembril

Olybet korraldab iga kuu erinevaid n-ö eriturniire, ja selle kuu lõpus, täpsemalt 24. novembril toimub OlyBet Monthly Blowout Special. Tegemist on 50 000€ garanteeritud auhinnafondiga turniiriga, mille sisseost on 110 eurot.


Olybet € 200 boonus ja 600 tasuta spinnid.

|


Turniiri mängitakse freezeout formaadis ehk siis tegemist on ühe sisseostuga turniiriga, kust välja kukkumisel sul ennast tagasi sisse osta ei ole võimalik. Mängitakse 8-mängijaga laudades ja mänguks on No Limit Holdem. Turniiri algstäkiks on 15 000, ja iga tase kestab 15 minutit. Kui sa õigel ajal turniiri mängima ei jõua, siis on sul 14 taseme jooksul võimalik ennast ka hiljem registreerida.

Kui sa soovid turniirist osa võtta, aga kohe mitte ei taha taskust 110 eurot välja käia, siis on sul võimalik turniirile saada ka mängides erinevaid satelliite. Satelliitide hinnad algavad vaid ühest sendist. Mega Satelliit 40 garanteeritud piletiga toimub aga paar tundi enne päris turniiri algust, 24. novembril 16.30.

OlyBet Monthly Blowout Special algab 24. novembril kell 19.30.

Olybetis on võimalik pokkerit mängida nii brauseri kaudu kui ka laadides alla vastav pokkeritarkvara, mis töötab nii Windowsis kui ka iOS operatsioonisüsteemis. Kui soovid mängida mobiili kaudu, siis ka see on võimalik.

Liitu Olybetiga nüüd!


eestikasiino.com