Olybet muutis oma päevapakkumisi

Olybet muutis oma igapäevaseid pakkumisi

Olybet muutis äsja oma igapäevaseid pakkumisi. Täpsem info kõigi Olybeti päevapakkumiste kohta on leitav siin.

Millised olid pakkumised varem, ja millised on nad nüüd?

Üldiselt muutusid kõik Olybeti päevapakkumised paremaks, aga samas võeti ära esmaspäevased tasuta spinni. Nüüd pakutakse nende asemel kolmapäeval riskivabu spinne.

Esmaspäev

Kui Olybeti eelnev esmaspäevane pakkumine oli 5 tasuta spinni slotimängus Fairytale Legends: Mirror Mirror ning iga tasuta spinni väärtus oli 0.10€, siis nüüd on sul võimalik esmaspäeviti saada 10 riskivaba spinni mängus Book of Dead. Iga riskivaba spinni väärtus on 0.20€.

€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Riskivabade spinnide saamiseks pead sa aga esmalt ka 50 spinni enda rahaga tegema.

Teisipäev

Varem pakkus Olybeti teisipäeviti kindlatel slottidel kindla summa panustamise eest kindlaks määratud arvu tasuta spinne. Näiteks 35€ panustamisel Strolling Staxx mängus anti sulle 10 tasuta spinni. Või 150€ Jumanji slotis panustamisel 40 tasuta spinni.

Nüüd toimub teisipäeviti aga võidusõit ehk slotiturniir, milles auhindu jagub esimesele 20-le.

Kolmapäev

Enne päevapakkumiste muutmist pakkus Olybet kolmapäeviti 200€ panustamisel sulle 10€ cashbacki. Uus kolmapäevane pakkumine on aga sarnane varasemale esmaspäevasele pakkumisele.

Ehk siis kolmapäeviti on sul võimalik saada 10 riskivaba spinni Book of Ra Classic slotis. Nende riskivabade spinnide väärtus on 0.20€. Riskivabade spinnide saamise eelduseks on sissemakse eelneva 14 päeva jooksul. 

Neljapäev

Neljapäeviti toimusid varasemalt slotiturniirid. Nüüd on neljapäev aga Evolution Gaming ruleti päev. See tähendab seda, et ruletimängijatel on võimalik igal neljapäeval saada kuni 50€ pärisraha juurde.

€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Reede

Reedene pakkumine ei ole just palju muutunud. Kui varasemalt anti sulle täpselt 7€ sissemakse eest 7€ juurde, siis nüüd lihtsalt tõsteti seda summat ja nüüd saad 10€ sissemakse eest 10€ juurde.

Nädalavahetus

Varasemalt oli nädalavahetusel vaja teha näiteks 200 spinni Gonzo’s Quest või mõnes teises kampaaniamängus ja sulle anti selle eest 10 tasuta spinni. Uued nädalavahetused toovad sulle aga kuni 40€ raha tagasi.

Tutvu kõigi uute Olybeti päevapakkumistega lähemalt siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...