Pakkumine on lõppenud

Olybeti Novomatic cashback kampaania promo

Novomatic slottide 3000€ cashback pakkumine

Kuni 30. novembrini on Olybetis mängutootja Novomatic slottidel keerutades võimalik võita kuni 3000 eurot cashbacki.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Kuigi maksimaalse cashbacki saamiseks peaksid sa tõesti väga palju mängima, siis väikse summa raha tagasi saamine on võimalik absoluutselt kõigi jaoks.

Cashback tasemed

Soovides Novomatic slottidel mängides cashbacki saada, on Olybet paika pannud 10 erinevat taset erineva mängimise nõude ja erineva cashbacki suurusega. Et järgmisele tasemele jõuda, on esmalt vaja ära teha eelmine tase, ning taseme ära tegemisel alustad järgmise taseme mängimist taaskord nullist. Olenevalt konkreetsest tasemest saad cashbacki orienteeruvalt 2-3 protsenti.

Novomaticu slottidel cashback tabel

Tase Cashback Panustamise nõue
1 3€ 100€
2 5€ 300€
3 9€ 500€
4 15€ 800€
5 23€ 1200€
6 40€ 2000€
7 110€ 5000€
8 250€ 10,000€
9 545€ 20,000€
10 2000€ 60,000€

Seega soovides saada tagasi maksimumsumma, ehk 3000 eurot, peaksid sa kokku mängima peaaegu 100 000 euro eest. Aga samal ajal esimese taseme cashbacki on lihtne saada kõigil.

Kuidas kampaaniast osa võtta?

  • Kampaaniast osa võtmiseks pead KINDLASTI Olybeti Novomaticu cashback kampaaniaga LIITUMA. Seda saad teha otsides Olybeti Kampaaniate lehelt üles antud pakkumise ning vajutades kampaania lehel nuppu „Liitu Pakkumisega”. Sinu mängimise cashbacki hakatakse arvestama alles pärast kampaaniaga liitumist ja enne liitumise nupu vajutamist tehtud panused ei loe. 
  • Mängi Novomaticu slottidel – lauamängud ei kvalifitseeru.
  • Cashback laekub sinu kontole automaatselt ja sellel ei ole läbimängimise nõudeid.

Hetkel on Olybetis võimalik valida 84 erineva Novomaticu mängu vahel. Tõenäoliselt oled kuulnud mängudest nagu Book of Ra ja selle erinevad versioonid või siis näiteks Sizzling Hot ja Frogs Fairy Tale. Õllesõbrad leiavad aga Novomaticu mänguvalikust slotid Freibier! (ehk siis tõlkes tasuta õlu), ja Steinhaus.

Edu!

Liitu Olybetiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...