Pakkumine on lõppenud

Liitu Olybetiga

7€ = 14€ igal reedel

Igal reedel annab Olybet oma mängijatele võimaluse oma täpselt 7 euro suurune sissemakse kahekordistada.

Tehes reedeti Olybetti täpselt 7€ suuruse sissemakse, Olybet duubeldab selle, ja nii on sul nüüd mängimiseks 14€. Kampaaniast osa saamiseks on sul vaja minna Olybeti kampaaniate lehele, otsida sealt üles nende reedene pakkumine, ja seejärel liituda kampaaniaga. Ning alles siis saad sa oma järgmiselt 7 euroselt sissemakselt ka automaatse boonuse.

Boonusraha tingimused

Reedese kampaania boonusrahale kehtib 35x läbimängimise kohustus ning see läbimängimine tuleb teostada sama päeva jooksul. Juhul kui südaööks läbimängimise nõuet täidetud ei ole, boonusraha ja sellega saadud võidud eemaldatakse sinu kontolt automaatselt.

Lisaks tuleks tähele panna, et boonusraha läbimängimiseks saab kasutada ainult mänguautomaate.

Liitu Olybetiga

 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...