Pakkumine on lõppenud

Olybeti esmaspävane pakkumine

Olybeti annab 5 tasuta spinni igal esmaspäeval

Olybet pakub kõigile oma mängijatele, kes on viimase 30 päeva jooksul sissemakse teinud, igal esmaspäeval 5 tasuta spinni Fairytale Legends: Mirror Mirror videoslotil. Tasuta spinnid laekuvad sinu kontole kell 14.00 ja on kasutatavad kuni südaööni. Juhul kui sa neid tasuta spinne õigel ajal ära ei kasuta, need spinnid aeguvad. 

Esmaspäevastel n-ö lojaalsusspinnidega võidetud rahal puudub igasugune läbimängimise kohustus. 

Iga tasuta spinni väärtus on 0.10€.

Kui sul veel Olybeti kontot ei ole, siis loo see siin.

Olybetil on ka väga hea uue mängija liitumisboonus, milleks on 200% kuni €200 ja lisaks ka 20 tasuta keerutust Berry Burst slotil.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...