Pakkumine on lõppenud

OlyBeti igakuine VIP boonus kuni 350 eurot

Olles jõudnud OlyBetis vähemalt tasemele VIP 4 saad osa eriti magusast igakuisest lisarahast. Uus igakuine VIP boonus ei nõua sinult enam selle ühe korraga lunastamist nagu varem või osalist boonusest ilmajäämist juhul, kui sa ei soovi teha korraga ühte suurt sissemakset. Nüüd võid ühe kuu jooksul oma VIP boonuse mitme sissemakse peale laiali jagada. Kui soovid oma sissemaksele boonust, siis lisa sellele kuu kood.

Näide: VIP5 klient võib teha ühe kuu jooksul 8 eraldi 100€ sissemakset ja ta saab 25€ boonust kõigi 8 sissemaksega.
NB! Igakuisest boonusest osa saamiseks pead iga sissemaksega kasutama boonuskoodi! Kood näeb välja järgmine: VIP[Sinu VIP taseme number][käimasoleva kuu nimetus inglise keeles]. VIP4AUGUST ; VIP7DECEMBER, VIP6JULY jne.

VIP Tase

4

5

6

7

8

9

10

Igakuine sissemakseboonus

+20% kuni €200

+25% kuni €200

+30% kuni €200

+30% kuni €250

+35% kuni €300

+35% kuni €350

+35% kuni €350

NB! Igakuist VIP klubi sissemakseboonust saab küsida ainult kuu esimese 20 päeva jooksul. Iga antud boonuse läbimängimiseks on aega 10 päeva!

Head mängimist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...