Pakkumine on lõppenudOlyBeti jõuluvanal on 9000-euro väärtuses kingitusi - kraba oma!

OlyBeti jõulutaat on meie poole teel ühes 400 kingitusega, mille väärtus on rohkem kui kui 9000€! Ka sinul on võimalus saada endale hea kingitus. Rääkides kingikoti sisust lähemalt, siis annab jõuluvana ära sularaha vahemikus 10 € kuni 60 €!

Kuidas kampaanias osaleda?

Selleks tuleb sul esmalt hakata OlyBeti kasutajaks ning mängida slottidel, mis on sektsioonis Jõulud. Iga Iga 25 € panuse eest slotimängudes Deck The Halls, Santa Paws, Santa's Wild Ride ja Secret Santa, saad ühe hääle loosis. Nii lihtne see ongi!Pane tähele, et üksikpanuse suurus ei ole oluline. Seega nt 25x1€ panus annab ühe hääle loosis. Kokku loositakse 6. jaanuaril 2015 välja 400 võitjat.

Hakka Olybeti kasutajaks siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...