Pakkumine on lõppenud

Olybeti Combo King kampaania

Kombopanuste eest kuni 25% lisaraha

Olybet pakub spordiennustajatele, kellele meeldib teha mitmik- ehk kombopanuseid, võimalust teenida kuni 25% lisaraha, ja nii kuni aasta lõpuni.

Tegemist on Olybeti Combo King kampaaniaga, kus võitude võimenduse suurus oleneb sellest, kui suur sinu mitmikpanus on, ehk kui mitmele mängule sa ühel sedelil panustad. Võimalikud võimendused on 3% kuni 25%.

Minimaalne panuse koefitsient peab olema võimenduse saamiseks vähemalt 1.3. Võimenduse suurus on välja toodud tabelis.

Mängude/tulemuste arv sedelil Võimendus Min koefitsient panuse kohta
3 3%                                    1.3
4 4%
5 5%
6 6%
7 10%
8 15%
9 20%
10(+) 25%

Sinu võimendus arvestatakse netovõidu pealt, ehk siis kui panustasid näiteks 10 eurot ja võitsid 100 eurot, arvestatakse võimendus 90 euro pealt, mis korrutatakse vastava protsendiga. Näiteks kui eelneva näite puhul võitsid selle raha panusega viiele mängule, võidad 90x0.05 ehk 4.5 eurot lisaks.

Combo King kampaania tingimused

  • Pakkumist saab kasutada panustades nii reaalajas toimuvatele mängudele kui ka tulevikus toimuvatele sündmustele.
  • Juhul kui mõni piletil ära märgitud mäng peaks ära jääma või edasi lükkuma, arvestatakse boonus vähemate mängude pealt. Ehk siis kui sinu piletil oli 5 mängu ja võidu korral oleks võimendus olnud 5%, siis nüüd ühe mängu ära jäämisel on see 4%.
  • Antud kampaania käigus ei saa kasutada tasuta panuseid ega ka panustada võimendatud koefitsientidega tulemustele.
  • Suurte summade peale mängijatele – maksimaalne boonus, mida sa oma võitudele lisaks saada võid, on 5000€.

Soovid panustada? Liitu Olybeti kampaaniaga siin!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...