Pakkumine on lõppenud

Olybet NHL promo

Võida topelt: Panusta KHL & NHL mängudele

Olybetis on võimalik KHL ja NHL mängudele panustades võita topelt. Seda juhul kui mängud ei lõppe mitte normaalajal ega ka lisajal, vaid kui mäng võidetakse penaltidega.


€ 100 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kuidas kampaaniale registreeruda?

Eraldi registreerumine ei ole vajalik, oluline on vaid panustamine ükspuha millisele KHL või NHL matšile ja seda mängueelselt (live-panused arvesse ei lähe). Juhul, kui mängu ei võideta ei normaalajal ega lisaajal, siis on sinu netovõit topeltboonusele kvalifitseeruv. See tähendab seda, et lisaks oma tavapärasele võidule saad sa ka topeltvõidu ja selle saad sa tasuta panuse näol, mis kantakse sinu kontole mängule järgneval esmaspäeval.

Pakkumise lisatingimused

  • Boonusrahaga või tasuta panustega tehtud ennustused ei lähe antud kampaania puhul arvesse.
  • Tasuta panuse väärtus arvutatakse lähtuvalt sinu netovõidust. Ehk panustades 5 ja võites 15, on sinu tasuta panuse suuruseks 10 eurot.
  • Minimaalne boonus on 1 euro
  • Maksimaalne boonuse on 25 eurot

Liitu Olybetiga ja võida topelt!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...