Pakkumine on lõppenud

Olybet SNG Challenger

Olybeti SNG edetabelid - võida kuni €250 lisaks

Alates 3. novembrist kuni 30. novembrini on Olybetis SNG ehk ühe laua pokkeriturniire mängides võimalik liikuda edetabelis järjest kõrgemale ja võita kampaania lõpuks lisaks sinu tavapärastele turniirivõitudele veel ka lisaraha. 


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Kampaania jooksul on kaks erinevat perioodi

  • Esimene edetabel pannakse kokku 03.11 - 16.11 
  • Teine edetabel on aktiivne 17.11 - 30.11

Mõlemal perioodil pannakse kokku kaks erinevat edetabelit. Üks madalate panuste edetabel (sisseostud €1 - €5.75) ja üks kõrgete panuste edetabel (sisseost €11+). 

Kuidas edetabeli punkte saab?

4 ja 6 käeliste SNG'de puhul saab punkte järgmiselt:

  • Turniirile registreerumine: 2 punkti
  • Registreerudes esimese kahe mängija seas: 2 punkti lisaks
  • Võidad: 3 punkti lisaks
  • Teine koht: 1 punkt lisaks

Mängides aga heads-up SNG turniiril saad registreerumise eest 2 punkti ning võidu eest lisaks 1 punkti.

Auhindu jagatakse 39-le enim punkte teeninud madala taseme SNG mängijale ja 16-le enim punkte saanud kõrge taseme mängijale. Madala taseme esikoht võidab €125, ja viimased kohad €5, kõrgema taseme esikoht võidab €250 ja viimased kohad €25. Võidud makstakse välja viie päeva jooksul pärast edetabeli lukku panemist. 

Kui mängid 25 või rohkem SNG'd ühe edetabeli perioodi jooksul, saad ka tasuta pääsme €500 Flip Freerollile.

Mängi pokkerit Olybetis!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...