Pakkumine on lõppenud

Olybeti uue kliendi pakkumine

Olybeti superpakkumine uutele klientidele - 50€ on riskivaba!

Olybetis on uutel klientidel võimalik kuni juunikuu lõpuni võimalik spinnida täiesti riskivabalt. Seda seetõttu, et Olybet annab sulle raha tagasi garantii ja seda kuni 50€ ulatuses. See tähendab aga seda, et kui teed 50€ deposiidi ja suudad selle kõik halva õnne tõttu kaotada, kannab Olybet sulle selle raha tagasi. Ehk siis selle pakkumise puhul on ainult kaks võimalust – sa kas võidad, või saad algselt panustatud raha lihtsalt tagasi.

€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Kuidas see Olybeti superpakkumine vastu võtta?

  • See pakkumine on mõeldud vaid uutele klientidele. Seega esmalt pead sa looma endale Olybeti konto kasutades selleks kindlasti Olybeti boonuskoodi RISK50.
  • Seejärel tee oma esimene kuni 50€ sissemakse.
  • Ja lihtsalt mängi! Mängida võib ükspuha milliseid Olybeti lehekülje kasiino kategoorias leitavaid slotimänge. Olybeti pokkeritarkvaras leitavad slotid antud kampaanias arvesse ei lähe.
  • Kui sa selle kampaaniaperioodi lõpuks oled oma sissemakstud raha kaotanud ja sinu mängubalanss on negatiivne, siis on sul õigus saada see raha tagasi kuni 50€ ulatuses. See raha kantakse sellisel juhul sinu kontole tagasi järgneva tööpäeva jooksul.

Tagastatud raha läbimängimise nõude kohta ei jaga Olybet hetkel mingit infot, ehk siis sellest lähtuvalt eeldame, et läbimängimise nõue tagastatud rahal puudub. Samas 100% kindlusega me seda väita ei saa.

Antud pakkumine kehtib ainult kuus päeva – alates 25. juunist 2020 kuni 30. juuni südaööni.

Liitu Olybetiga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...