Pakkumine on lõppenud

Olybeti teisipäeva pakkumine

Iga teisipäev kuni 150 tasuta spinni

Olybetist on sul võimalik igal teisipäeval vaid mängimise eest saada kuni 150 tasuta spinni. Kampaanias osalevaid slotimänge on kolm, ning sinu tasuta saadavate spinnide arv oleneb valitud mängust ja sellest, kui palju sa mängid.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Strolling Staxx ja 10 tasuta spinni

Mängides teisipäeviti Strolling Staxx videoslotil vähemalt 35 euro eest, annab Olybet sulle 10 tasuta spinni samal slotil lisaks.

Jumanji lauamängu slott ja 40 tasuta spinni

Kui tahad aga pisut rohkem spinne, ja sulle meeldib lahe Jumanji lauamängu videoslott, siis panustades selles mängus teisipäeva jooksul vähemalt 150 euro eest, saad Olybetilt koheselt 40 tasuta keerutust lisaks.

Berry Burst ja 100 tasuta spinni

Kui sulle aga meeldivad puuvilja- ja marjaslotid, ja tahaksid saada 100 tasuta spinni, siis keeruta teisipäeviti Berry Burst videoslotil. Selleks, et saada kätte Berry Burst 100 spinni, pead sa sellel slotil läbi mängima 500 euro eest.

Täpsem info Olybeti teisipäevase kampaania kohta

  • Olenemata videoslotist ja spinnide arvust on kõikide tasuta spinnide väärtus 10 senti.
  • Tasuta spinnid kantakse mängija kontole automaatselt kohe pärast piisavat läbimängimist. Tasuta spinnide teate saamiseks tuleb mäng vaid uuesti avada.
  • Tasuta spinnidega võidetud rahal puudub läbimängimise kohustus.
  • Antud pakkumine on aktiivne igal teisipäeval ja AINULT teisipäeva jooksul.

Liitu Olybetiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...