OlyBetiga jaanipäevaks 2000-eurot

Õige pea on käes aeg tähistada eestlaste suvepüha uhke lõkke ja grillpeoga. OlyBet teeb kõik endast oleneva, et sinu jaanipäev oleks unustamatu ja loosib välja kokku 2000 € ning 30 vihmavarju juhuks, kui ilm peaks tavapäraselt märjavõitu olema.

Perioodil 9. kuni 18. juuni saad kasutada oma sissemaksetel boonuskoodi MIDSUMMER, millega lisatakse automaatselt sinu kontole 10% ulatuses boonust ning iga sissemakstud 5 € eest saad ühe hääle osalemaks jaaniloosis. Koodi saad seejuures kasutada sissemaksetel seni kuni oled kokku saanud 100 € ulatuses boonust.

Auhinnafond

1x€1000

1x€300

1x€200

10x€50

Head loosiõnne ja lõbusat jaanipäeva!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...