Pakkumine on lõppenud

Saa OlyBetiga liitudes 15 eurot tasuta raha

Saa OlyBetiga liitudes kohe 15€

Liitu OlyBeti internetikasiinoga ja saa kohe oma kontole 15-eurot tasuta raha, millega oma lemmikutele meeskondadele jalgpalli EM-i ajal riskivabalt panustada. Tasuta raha näol on tegu sissemakseta boonusega, mis tähendab, et tasuta raha saamiseks ei ole tarvis teha esimest deposiiti. Sul tuleb vaid sisestada oma andmed kasiinoga liitumiseks ning raha laekubki sinu kontole.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Kuidas saada sissemakseta boonust?

  • Ava OlyBeti internetikasiino SIIT
  • Registreeru siit kasiino kasutajaks
  • Kasuta liitudes boonuskoodi EURO2016
  • Saa automaatselt 15-eurot tasuta raha
  • Ennusta tasuta oma lemmikutele meeskondale

Lisaks on sul võimalus lisada oma esimesele, kuni kuni 200€ suurusele, sissemaksele boonuskood OLYBETFIRST, mille tulemusel muutub sissemakse kohe kaks korda suuremaks boonusrahaks.

Proovi siit NetEnt'i videoslotte


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...