Olybeti kossu pakkumise promo

Olympiacos vs BC Žalgiris võimendatud koefitsiendid

Olybet pakub kossufännidele, kes pole veel Olybeti kasiinoga liitunud, või kes pole seal veel varem spordiennustusi teinud, Olympiacos vs BC Žalgiris mängule võimsalt võimendatud koefitsiente. Koefitsientide 1.77 ja 2.20 asemel saad nende mängule panustada koefitsientidega vastavalt 8 ja 12.


Olybet Sport € 100 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

|


Kuidas võimendatud koefitsiendiga tulemusele panustada?

  • Loo omale Olybeti konto siin. Juhul kui sul juba Olybeti konto olemas on, aga sa ei ole seal veel ühtki spordiennustust teinud, saad seda pakkumist kasutada sinagi.
  • Kui tegid endale äsja konto, siis tee ka oma esimene sissemakse kasutadades pangalinki või krediitkaarti.
  • Panusta Olympiacos vs BC Žalgiris mängule – selle pakkumise raames on võimalik panustada vaid võitjale, viiki ennustada ei saa. Vali võitja Olybeti spordiennustusrubriigi tavaliste koefitsientide (1 x 2) valikust. Mängu enda leiad sealtsamast otsides üles Euroleague mängud ja leides kuupäeva 15.11.
  • Tee Olympiacos vs BC Žalgiris mängule maksimaalselt 5 euro suurune panus. Juhul kui teed suurema panuse, siis sinu panus küll loeb, aga võimendatud koefitsiendiga makstakse välja võidud vaid 5 eurolt, ülejäänud panuselt arvestatakse võidud tavapärase koefitsiendiga.
  • Sinu panuse võidu korral kantakse sinu võidud lähtuvalt tavakoefitsiendist sinu kontole koheselt ja läbimängimise kohustus neil puudub. Võimendatud koefitsiendiga saadud lisavõidud kantakse sinu kontole järgmisel päeval. Täiendav võimendatud koefitsientidest saadud võit on boonusraha, mis tuleb 14 päeva jooksul vähemalt 3x läbi mängida ning seda tuleb teha vähemalt 1.5 koefitsientidega.
  • Võimendatud koefitsientide kampaania kestab 12.11 kell 10:00 kuni 15.11 kell 19:55 

Liitu Olybeti kossupakkumisega


Eestikasiino.com