Pakkumine on lõppenud

On hokipalaviku aeg! Võida reis kahele Miamisse

September on alanud ja lõputuna tundunud ootamine on läbi. Kui oled spordisõber, siis kindlasti juba tead, et sügis tähendab Soomes, Rootsis ja Venemaal jäähoki hooaja algust. Meeskonnad võtavad mõõtu SM-Liigas, SHL-is ja KHL-is. Sel puhul korraldab Paf kampaania Hokipalavik, mis sisaldab auhinnaloosi, kus sul on võimalus võita üks kahest reisipaketist kahele Miamisse. Et jääle pisut vürtsi lisada, loosib kasiino päev välja 50x10€ kõigi vahel, kes on sel päeval hokipanuse teinud.

Kuidas reisipakett võita?

Reisiloosis osalemine on lihtne. Selleks hakka Pafi kasutajaks või logi sisse olemasoleva kontoga, ennusta järgmise nädala jooksul jäähoki matšile ja võidki olla üks kahest, kes võidab reisi endale ja kaaslasega Miamisse.

Kampaania kestab 21. septembrini.

Head loosiõnne!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...