Keno

Online Keno tutvustus

Mis on online keno? Veebis mängitav keno sarnaneb suuresti tavapärasele loteriimängule, kui välja arvata esimesele kuluv aeg. Võrreldes tavapärase Eesti loto poolt pakutava keno mänguga ei tule internetis keno mängimiseks uue mängu alustamiseks nädal aega oodata. Keno on tõeline õnnemäng ning seda on äärmiselt lihtne mängida. Sinul tuleb vaid moodustada numbrite kombinatsioon, millele panustada. Võidunumbrid valitakse loosimise teel. Väljamakse sõltub ennustatud numbrite ühildumisest loosi teel tõmmatud numbritega. Nagu varasemalt mainitud, meenutab keno loteriid ning nii tehakse suuri väljamakseid paljude ühtivate numbrite pealt. Nii on mängu tasuvus pikas perspektiivis küllaltki madal. Mängu eesmärk on panna oma õnn jackpoti tabamise näol proovile!


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Online keno eelised

Online keno eeliseks on võimalus valida endale sobiv mängukiirus. Nii saab näiteks veebikasiinodes 20 korda enam mängida kui sama ajaga maapealsetes mänguparadiisides. Ettevaatlikus pole aga kunagi liiast – ära lase mängul end liialt kaasa haarata ning veendu, et mängid vastutustundlikult ja oled kursis ka online keno reeglitega. Sea endale piirid juba enne mängima asumist, pane paika summad mida oled valmis kaotama ning milliste võidusummade korral jätad mängimise pooleli ja oled saaduga rahul. Keno võib su adrenaliinitaset mõnuga tõsta, aga pole ka välistatud, et mäng tekitab teatud pinget, mistõttu tasub sul kindlasti loogiliselt mõelda ning ennast ohjes hoida. Nii on oluliselt lõbusam mängida.

Erinevad keno mängud

Straight pilet

Antud mängu puhul tuleb sul märkida vaid numbrid, mida usud võitvat. Maksimaalne valitavate numbrite arv sõltub kasiinost. Tavaliselt on maksimaalseks arvuks 20, mis on ühtlasi ka loositavate numbrite arvuks.

Way pilet

Kasuta ühte piletit, et märkida kaardil kahe või enama seti numbrid. Antud pileti eeliseks on võimalus panustada vähemale kui miinimum seda ette näeb. Miks? Sinu panus jagatakse kolme kaardi vahel.

Combination pilet

Sellel piletil saad sa numbrite gruppe ühel piletil ise kombineerida. Võid valida 12 numbrit ning panustada kahel viisil, ennustades näiteks 6 numbri kaupa. Sama piletiga saad ka näiteks 3 korda panustada, ennustades 4 numbrit jne.

King pilet

Sellel nii-öelda kuningliku piletiga saad sa valiga ühe kindla numbri, mida saad kasutada ka teiste gruppide kombinatsioonides. Oletame, et valid oma üheks kindlaks numbriks kolme ning kasutad seda kolmes erinevas numbrite kombinatsioonis (igas grupis ennustad omakorda kümnele numbrile). Paljudel inimestel on välja kujunenud oma õnnenumber, mida just sel puhul ka tihti kasutatakse.

Teised veebikasiino võimalused hõlmavad endas varianti panustada kaardi üles või alla kirjutatud ehk top/bottom numbritele. Samuti saab ennustada edge ehk äärenumbritele ning left/right ehk vasakutele ja parematele numbritele.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...