Online keno

Online keno reeglid

Keno on armastatud üle kogu maailma. Keno veebiversiooni mänge nimetatakse teinekord ka lihtsalt videomängudeks. Loterii harrastajatele pakub online keno kamaluga lõbu ja naudingut, hoolimata maja eelisest, mis on äärmiselt kõrge. Paljudes veebikasiinodes eelistatakse kenot teistele mängudele, kuna selle reeglid on lihtsamast lihtsamad. Online keno mängimine veebi mängimine on ilmselt veel lihtsam kui maapealses kasiinos.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Maapealsetes kasiinodes käib kenoga käsikäes hunnik segadusttekitavaid reegleid ja mänguversioone. Järgnevalt selgitame, kuidas online kasiinos kenot mängitakse.

  • Keno piletid on tavaliselt saadaval 80 numbriga, mille vahel tuleb mängijal ka valida. Veebikasiinodes palutakse keno mängijatel sobiv positsiooni number valida - see võib olla 2 ja 10 vahel. Numbrite arv võib küll üksikus mängus ulatuda 15ni.
  • Niipea kui mängija on valinud ennustatavad numbrid, tuleb otsustada millisele panusele mängida soovitakse. Enamasti armastatakse just miinimumpanuseid, milleks on reeglina €1, aga samas on võimalik ka kõrgemaid panuseid teha. Panustavate summade puhul tasub ettevaatlik olla, kuna võidud ning väljamaksud pole tingimata sõltuvuses panuse suurusest.
  • Järgnevalt tuleb valida mitmest mängust sul on soov osa võtta. Suur hulk algajaid keno mängijaid soovib valitud numbritega vaid ühe korra mängida, aga sul on tegelikult võimalus oma numbreid kasutada just nii paljudes mängudes, kui kasiino maksimaalselt lubab. Lisaks pakutakse aeg-ajalt neile, kes teatud arvu pileteid korraga soetavad, suurt allahindlust.
  • Nüüd on aga aeg teha oma panus ning jälgida mängu, kuna loositakse võidupallid. Ideaalne oleks loomulikult tabada kõiki valitud numbreid, aga isegi kui seda ei juhtu, võivad mängijad saada osa supersuurtest väljamaksetest isegi kui vaid mõni ennustatud numbritest täppi läheb. Kasiinode kodulehtedelt leiab ka tabeli, mis selgitab täpselt, kui palju numbreid on vaja õigesti ennustada ühe või teise summa võitmiseks.
  • Maapealsetes kasiinode keno erineb selle veebiversioonist, kuid sellegipoolest on see veidi põnevam tänu erinevatele mängu variatsioonidele. Näiteks saad sa valida way pileti, mis laseb sul sama keno piletiga enamatele numbri settidele panustada. Erinevad mänguvariandid on küll huvitavad, aga aeg-ajalt võivad need mängijates ka segadust tekitada.
  • Kui sulle pakutakse way piletiga soodustust, tuleks sul meeles pidada, et väljamakse sõltub sel juhul otseselt pileti eest välja käidud summast. Mistõttu ei eksisteeri keno piletite puhul tegelikult spetsiaalseid soodustusi. Väljamakse sõltub konkreetselt pileti hinnast.

Kokkuvõtvalt võib väita, et online kenot on võrreldes maapealsega oluliselt lihtsam mängida. Selleks, et keno mängimist alustada juba täna, liitu mõne Eesti kasiinoga ja tee oma panus!


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...