Online keno reeglid

Keno on armastatud üle kogu maailma. Keno veebiversiooni mänge nimetatakse teinekord ka lihtsalt videomängudeks. Loterii harrastajatele pakub keno kamaluga lõbu ja naudingut, hoolimata maja eelisest, mis on äärmiselt kõrge. Paljudes veebikasiinodes eelistatakse kenot teistele mängudele, kuna selle reeglid on lihtsamast lihtsamad. Õieti on keno mängimine veebis elementaarsemgi kui maapealses kasiinos.

Maapealsetes kasiinodes käib kenoga käsikäes hunnik segadusttekitavaid reegleid ja mänguversioone. Järgnevalt selgitame, kuidas online kasiinos kenot mängitakse.

  • Keno piletitd on tavaliselt saadaval 80 numbriga, mille vahel tuleb mänguritel ka valida. Veebikasiinodes palutakse mänguritel sobiv positsiooni number , mis oleks 2 ja 10 vahel. Numbrite arv võib küll üksikus mängus ulatuda 15ni.
  • Niipea kui mängur on valinud ennustatavad numbrid, tuleb otsustada millisele panusele mängida soovitakse. Enamasti armastatakse just miinimumpanuseid, milleks on €1, ent tingimata on võimalik ka kõrgemaid panuseid teha. Mänguritel tasub panustavate summade suhtes ettevaatlik olla, kuna võidud ning väljamaksud pole just sõltuvuses panuse suurusest.
  • Järgnevalt tuleb mänguril valida, mitmest mängust ta osa võtab. Suur hulk uusi mängureid soovib valitud numbritega vaid korra mängida, ent sul on võimalus oma numbreid kasutada just nii paljudes mängudes, kui kasiino maksimaalselt laseb. Lisaks eelnevale antakse aeg-ajalt mänguritele, kes teatud arvu pileteid soetavad, meeletut allahindlust.
  • Nüüd on aga aeg mänguritel teha oma panus ning jälgida mängu, kuna sel momendil loosib masin võidupallid. Oleks äärmiselt erakordne tabada kõiki loositud numbreid, ent sellegipoolest saavad mängurid osa supersuurtest väljamaksetest, kui vaid mõni ennustatud numbritest täppi läheb. Kasiinode kodulehtedelt leiab ka tabeli, mis selgitab täpselt, kui palju numbreid on vaja õigesti ennustada ühe või teise summa võitmiseks.
  • Maapealsetes kasiinode keno erineb selle veebiversioonist, ent ometi on see veidi põnevam tänu erinevatele mängu variatsioonidele. Näiteks saavad mängurid valida way pileti, mis laseb neil sama kenopiletiga enamatele numbrisettidele panustada. Erinevad mänguvariandid on küll huvitavad, samas võivad need tihti mängurites segadust tekitada.
  • Kui sulle pakutakse way piletiga soodustust, tuleks sul meeles pidada, et väljamakse sõltub sel juhul otseselt pileti eest välja käidud summast. Mistõttu ei eksisteeri keno piletite puhul tegelikult spetsiaalseid soodustusi. Väljamakse sõltub konkreetselt pileti hinnast.

Kokkuvõtvalt võib väita, et online kenot on võrreldes maapealsega oluliselt lihtsam mängida. Järgides meie antud nõuandeid on mänguril võimalik veebis kindlasti võita. Seega armas mängur, liitu mõne kasiinoga ning mängi kenot juba täna!

Egle