Online mängude pilt

Online mängud täiskasvanutele

Internetis on võimalik mängida väga paljusid erinevaid online mänge, ja seda on võimalik teha nii tasuta kui ka raha eest. Meie keskendume eelkõige neile online mängudele, mis on mõeldud täiskasvanutele, ja mida on võimalik mängida Eesti online kasiinodes. Eesti online kasiinodes mängimiseks peab olema vähemalt 21 aastat vana, ning kindlasti peaks tähelepanu pöörama vastutustundliku mängimise põhimõttele, ikka selleks et mitte sattuda hasartmängusõltuvuse küüsi.

Erinevaid mänge on võimalik online kasiinodes mängida nii tasuta proovi- või demoversioonis kui ka panustades nende mängude mängimisel reaalset raha.

Online slotid Eesti kasiinodes

Kui sulle on alati meeldinud mänguautomaatidel oma õnne proovile panek, siis online kasiinode poolt pakutavad videoslotid on selleks ideaalsed. Võrreldes maapealsetes kasiinodes leiduvate mänguautomaatidega on online kasiinode videoslotid tunduvalt huvitavamad, neis on rohkem võimalusi, rohkem boonuse funktsioone ja tasuta spinne, ja kindlasti on paljud neist tihtipeale ka tunduvalt atraktiivsema graafikaga. Online kasiinodes on ka slotiautomaatide mänguvalik tunduvalt suurem. Kuigi mõnes kasiinos võib olla vaid mõnikümmend kuni mõnisada erinevat slotti, siis näiteks Kingswin kasiino valikus on koguni 2000 erinevat videoslotti.


€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.

Videomänguautomaatides mängitavad online mängud võivad alguses igavad tunduda, vähemalt siis kui sa nendega veel tutvunud ei ole, aga avastades nende boonusmängud ja kõik muu sarnase on neist mitmed väga kaasahaaravad. Olgu selleks siis lauamängu slott Jumanji, lahe mänguautomaat Divine Fortune, või Lara Crofti seiklustel põhinev Lara Croft - Temples and Tombs, nendel mängimine ja boonusraundideni jõudmine võib üsna põnev olla.

Videopokker Eesti kasiinodes

Kui soovid aga omal kiirusel automaadi vastu pokkerit mängida, siis on võimalik online kasiinodes mängida ka videopokkerit. Populaarseimad videopokkeri online mängud on Jacks or Better, Joker Wild, ja Deuces Wild.

Videopokkeri eelis tavalise pokkeri ees, mida mängitakse teiste mängijatega, on võimalus mängida omal kiirusel, ilma et sa teiste mängijate järgi ootama peaksid.

Kaardimängud Eesti kasiinodes

Kaardimängud on kasiinodes samuti väga levinud. Ja võimalik on neid mängida nii mänguautomaadis mänguautomaadi vastu, kui ka olenevalt mängust diileri või teiste mängijate vastu. Näiteks blackjacki on võimalik mängida nii blackjacki mänguautomaadis kui ka live kasiinos krupjee vastu, samal ajal nii krupjee kui teiste mängijatega suheldes.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Pokker on nii Eestis kui mujal maailmas väga populaarne kaardimäng, mida on võimalik mängida nii rahalaudades kui ka osaleda pokkeri turniiridel. Selleks, et sul pokkeris reaalselt võimalik teisi mängijaid võita oleks, soovitame kindlasti eelnevalt läbi lugeda pokkeri reeglid, ja edasi sõltub suurem osa sinu distsipliinist ja ka soovist pokker endale korralikult selgeks teha. Pokkerit saad sa mängida nii online mänguna eestikasiino.com lehel tutvustavates kasiinodes kui ka näiteks Olympic Casino pokkeriturniiridel kas Tallinnas või Tartus.

Sport Eesti kasiinodes

Mitmed Eesti online kasiinod on vaeva näinud, et online mängude huvilistele üles ehitada ka korralikud rubriigid spordiennustuste tegemiseks. Olles huvitatud spordist, siis on võimalik panuseid teha üsna mitmes erinevas kasiinos ja seda kümnetele erinevatele spordialadele. Lisaks kõigele muule on võimalik mõne online kasiino kaudu ka tasuta mängude otseülekandeid vaadata isegi siis, kui sa mõnelt päris telekanalilt seda võimalust ei leia. Ära võiks mainida Unibet TV, mille kaudu on võimalik vaadata ligikaudu 40 000 erinevat otseülekannet iga aasta.

Live kasiinod mängud

Kui sulle meeldib mängida päris inimeste vastu ja kogeda ka reaalset kasiinoatmosfääri, siis selle ideaalseks alternatiiviks internetis on live kasiino. Kuigi tegemist on põhimõtteliselt siiski online mänguga, siis mängukogemus mida sa sealt oodata võid on üsna realistik, kuna sa mängid live krupjee vastu. Live krupjee vastu saab kasiinode live rubriigis mängida näiteks bakaraad, blackjacki, õnneratast, täringuid, ja ka ruletti. Samuti on sul soovi korral võimalik mängida Võta või Jäta online versiooni.

Kasiinos mängitavaid online mänge on loomulikult veel palju, olgu nendeks siis online loterii, bingo, keno, või hoopis midagi muud. Nende leidmiseks võid külastada järgmisi Eestis litsentseeritud online kasiinosi:


500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.
€ 1 000 boonus.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...