Pakkumine on lõppenud

Optibeti WRC Austraalia kampaania

Kuni 20€ boonusraha Optibetilt

Tundub, et Optibetil oli WRC Austraalia ralli boonuse pakkumine juba ammu paika pandud. Kahjuks aga tänu suurtele tulekahjude arvule Uus-Lõuna-Walesi osariigis jäeti Austraalia ralli ära. Ralli oleks pidanud algama täna. Sellest pole küll midagi, kuna Tänak on maailmameister nii või naa.


€ 30 läbimängimise nõudeta boonus.

Ning ka Optibet ei lase ennast sellest segada ja pakub mängijatele Austraalia ralli boonuskoodi AUS20, mida kasutades on sul võimalik oma kuni 20 eurone sissemakse kahekordistada.

Kuidas boonusraha saada?

  • Tee 10-20 eurone sissemakse kasutades Optibeti boonuskoodi AUS20 ning sinu sissemakse kahekordistatakse koheselt.
  • Midagi muud boonusraha saamiseks ei olegi vaja teha.

Boonusraha tingimused

  • Boonusraha saamiseks peab sinu minimaalne sissemakse olema 10 eurot, ja maksimaalselt võid sa 100% sissemakse boonuse saada kuni 20 eurolt. Kindlasti pead sissemakse tegemisel kasutama ka boonuskoodi AUS20.
  • Boonusraha on kasutatav vaid spordiennustuses ja sellele kehtivad ka läbimängimise nõuded.
  • Enne, kui sul on võimalik boonusraha või sellega võidetut välja võtta või seda mõnes slotis kasutada, pead sa oma sissemakse koos boonusrahaga 5x läbi mängima panustades minimaalselt 1.5 koefitsiendiga tulemustele.
  • Boonusraha läbimängimise tingimused tuleb täita 30 päeva jooksul.

Liitu Optibetiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...