Pakkumine on lõppenud

Optibeti tasuta panused

2x10€ LIVE riskivaba panust

Jäähoki hooaeg on alanud, ja kuigi Eestis ei ole jäähoki veel liiga populaarseks saanud, teeb Optibet Eesti spordiennustajatele hea pakkumise. Panusta jäähokile vähemalt 50 euro eest ja saad selle eest tasuta 2x10€ LIVE riskivaba panust, mida saad kasutada panustamiseks mistahes spordialale.


€ 30 läbimängimise nõudeta boonus.

Kuidas riskivabu panuseid saada? Ja muu oluline info 

  • Kui sul veel Optibeti kontot ei ole, loo see kiiresti siin. Kui sul Optibeti konto juba olemas on, lihtsalt sisene kasiinosse kasutades oma kasutajanime ja parooli.
  • Tee vähemalt 20€ sissemakse kasutades Optibeti boonuskoodi HOCKEY.
  • Panusta jäähokile vähemalt 50€ eest minimaalse koefitsiendiga 1.3.
  • Kui panustamise nõue on täidetud, saad 2x10€ LIVE riskivaba panust, mida sul on võimalik kasutada ükspuha millisele spordialale panustamiseks.
  • Riskivabu panuseid saab kasutada vaid üksikpanustena ja sündmustele, mille koefitsient on maksimaalselt 10.
  • Riskivabad panused peavad olema ära kasutatud hiljemalt 08.11.19 kl 23:59.
  • Riskivaba panuse kaotamisel tagastatakse sulle panus pärisrahana, millel puuduvad läbimängimise nõuded.

Liitu Optibetiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...