Liitu Optibetiga ja saa spordiennustuse boonust

Optibeti spordiennustus

Optibet annab sulle võimaluse valida, millist spordiennustuste tervitusboonust sa soovid kasutada - kas  kahekordistada oma esimese sissemakse või võtad kasiinolt vastu kingi, milleks on kaks 15 euro suurust riskivaba panust.


€ 1 000 boonus.

Optibeti spordialade valik, millele panustada saad, on piisavalt suur, ja peaks vastama kõigi spordiennustajate ootustele.

Valikus on jalgpall, korvpall, tennis, võrkpall, käsipall, rannavolle, Ameerika ja Austraalia jalgpall, autosport, golf, jäähoki, lauatennis, erinevad loteriid, maahoki, mäesuusatamine, motosport, noolevise, pesapall ja pesapallo, samuti piljard, poks, ragbi, rattasport, saalijalgpall, purjetamine, snuuker, söerajasõit, sportlik vabavõitlus, squash ja suusahüpped. Lisaks on loomulikult võimalik panustada ka tõenäoliselt spordiennustuste tulevikusuunale e-spordile ja mõningaid panused on võimalik teha ka poliitikale. Näiteks ennustada, kellest saab USA järgmine president.

Optibeti spordiennustuste lehekülg on üles ehitatud lihtsalt, nii et see peaks olema arusaadav ka inimesele, kes alles oma esimest spordiennustust tegema hakkab. Sellest lähtuvalt on Optibet ennast ka tutvustanud kui kõige kodusemat ennustusportaali, kus on mõnus ja lihtne spordile panustada. Lisaks panustamise võimalusele kogub ja jagab Optibet pidevalt uuendatavat käesoleva aasta spordivõistluste tulemuste statistikat.

Viite Optibeti statistika lehele leiad nende spordiennustuste lehe vasakpoolse veeru lõpust. Samast nimekirjast leiad viite ka reaalajas uuendatavate mängude tulemustele.

Optibeti ühe kliki panus

Optibetis on soovi korral võimalik panustada ka vaid ühe klikiga – see on tõenäoliselt kiireim variant spordile panustada ilma, et sul oleks vaja pärast panuse tegemist veel täiendavalt see kinnitada. Ühe kliki panuse aktiveerimiseks on sul vaja see võimalus vaid sisse lülitada (ON asendisse panna).


€ 1 000 boonus.

Ühe kliki panuseid saab teha ühe sündmuse kohta korraga. Juhul kui sa ei soovi ühe kliki panustamise võimalust kasutada  ja soovid, et sinult alati täiendavalt panuse kinnitamist küsitaks, siis on sul alati võimalik see hiljem ka deaktiveerida.

Panusta Optibetis spordile mobiiliga

Optibetis on võimalik teha panuseid spordivõistlustele ka mobiili kaudu. Selleks ei ole sul vaja teha muud, kui avada oma telefonis või tahvelarvutis Optibeti mobiilne lehekülg, siseneda oma kontosse, ja hakata panustama. Lisarakendusi selleks vaja alla laadida ei ole.

Optibeti spordiennustuse boonused

Lisaks n-ö alalistele tervituspakkumistele, mis on eelkõige mõeldud uutele liitujatele, teeb Optibet tihtipeale ka teisi huvitavaid kampaaniaid. Näiteks hetkel võid sa suure koefitsiendiga võistlustele tehtud panuste eest teenida tasuta riskivabu panuseid. Selleks on muidugi eelnevalt vaja see suure koefitsiendiga panus võita.

  • Tee panus koefitsiendiga 5 kuni 24.99 ja saad 10€ riskivaba panuse
  • Tee panus koefitsiendiga 25 kuni 49.99 ja saad 2x15€ riskivaba panust
  • Tee panus koefitsiendiga 50 kuni 99.99 ja saad 3x25€ riskivaba panust
  • Tee panus koefitsiendiga 100 kuni 199.99 ja saad 5x25€ riskivaba panust
  • Tee panus koefitsiendiga üle 200 ja saad 10x25€ riskivaba panust

Optibeti püsivamatest spordiennustuste boonustest võiks välja tuua järgmised.

Optibeti 100% Spordi tervitusboonus

Luues konto ja tehes oma esimese sissemakse, kohekordistab Optibet sinu raha. Maksimumboonus on 100 eurot. Selle sissemakse boonuse saamiseks pead kasutama Optibeti boonuskoodi SPORT100. Läbimängimise kohustus selle boonuse välja võtmiseks on 3x.

Optibeti risikivaba panus – 2x15 eurot

Teise võimalusena annab Optibet sulle tasuta kaks 15 euro suurust riskivaba panust, millega võidetu välja võtmiseks puudub igasugune läbimängimise kohustus. Selle boonuse saamiseks peab sinu esimene sissemakse olema vähemalt 15 eurot ja sa pead kasutama Optibeti boonuskoodi SPORT30.


€ 1 000 boonus.

Üldiselt võib öelda, et Optibetis spordile panustamine on lihtne ja mugav, spordialade ja liigade valik on hea, Optibeti poolt pakutavad boonused on samuti täitsa korralikud ja tihtipeale tehakse ka uusi ja huvitavaid kampaaniaid. Negatiivse poole pealt võiks võib-olla välja tuua vaid selle, et hetkel puudub Optibetis live streami võimalus, ehk siis reaalajas mänge vaadata Optibeti lehe kaudu võimalik ei ole.

LIITU OPTIBETIGA


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...