Optibeti spordiennustus

Optibet annab sulle võimaluse valida, millist spordiennustuste tervitusboonust sa soovid kasutada - kas kolmekordistad oma esimese sissemakse või võtad kasiinolt vastu kingi, milleks on neli 25€ väärtuses riskivaba panust.


Optibet € 1 000 no wagering bonus ja 200 tasuta spinni.

Optibeti sissemakse boonus

Kui soovid kasutada Optibeti spordiennustuse 200% sissemakseboonust, siis sisesta oma esimest sissemakset tehes boonuskood FIRSTSPORTS. See tähendab, et kui maksad sisse 100€, saad kasiinolt boonusena juurde veel 200€ ning kokku ilmub automaatselt pärast deposiiti sinu kontole 300€.

Saa siit Optibeti spordiennustuste tervitusboonust

Optibeti riskivaba panus

Kui soovid aga kasutada Optibeti spordiennustustega liitudes võimalust teha neli korda 25€ väärtuses riskivaba panus, siis jäta lihtsalt eelpool mainitud boonuskood sissemakse tegemisel kasutamata ja riskivabad panused ootavad sind kontol automaatselt.

Tee Triobetis spordiennustus ja saa boonust

Näiteks, kui kannad siis 25€ oma kontole, saad sellega riskivabalt panustada oma lemmikspordisündmusele ning kõik võidud on kohe sinu.

Saa Optibetiga liitudes 15€ tasuta raha

Saa siit Optibetiga liitudes tasuta raha

Kui kasutad Optibetis sissemakset tehes boonuskoodi EUROBASKET15, saad automaatselt oma kontole 15€ tasuta raha spordiennustuse proovimiseks. Selleks külasta Optibeti kasiinot, registreeri endale kasutaja ja sisesta boonuskood. Pärast seda kannab kasiino automaatselt sinu kontole nimetatud summa, et saaksid riskivabalt Optibeti spordiennustust proovida. Tasuta rahaga saad proovida mistahes spordiürituse tulemusi ennustada.

LIITU OPTIBETIGA

Egle

eestikasiino.com