Optibet lahkub GG pokkerivõrgustikust

Optibet vahetab pokkerivõrgustikku - uueks koduks on iPoker

Kuu aega tagasi vahetasid pokkerivõrgustikku neli Eesti kasiinot. Neist üks, Olybet, läks üle GG võrgustiku peale, mida hetkel ka Optibet kasutab. Nüüd aga on ka Optibet otsustanud pokkerivõrgustikku vahetada.

€ 1 000 boonus.

Optibet läheb üle Eesti ettevõtte Playtech poolt loodud pokkerivõrgustikku iPoker. Samasse võrgustikku läksid alles kuu aega tagasi pärast MPN võrgustiku sulgemist ka Coolbet, Paf ja Betsafe.

Millal üleminek täpselt toimub, ei ole hetkel veel kindlalt teada. Küll aga võib see juhtuda kõige varasemalt juba juunikuu lõpus.

Enlabs Group'i pokkeri juht Maksims Gorbacs ütles, et iPoker annab võimaluse pakkuda kaasaegset pokkerielamust kõikidele mängijatele, olenemata nende tasemest, ning ta on kindel, et iPokeri innovatiivsed funktsioonid pakuvad nende mängijatele veelgi paremat pokkerielamust.

Kuni võrgustiku vahetuseni on Optibetis võimalik jätkata GG Networki pokkeritoas mängimist.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...