Pakkumine on lõppenud

Optibeti live kasiino boonus

Optibet annab sulle 100€ live kasiino boonuse

Kui sulle meeldib mängida live kasiinos, siis juunikuus on Optibetis mängides võimalik saada live kasiino entusiastidel kuni 100€ juurde.

€ 1 000 boonus.

Boonuse saamisel on kaks eeldust. Esmalt pead sa tegema vähemalt 20€ sissemakse (maksimaalselt 100€) kasutades Optibeti boonuskoodi LOVELIVE. Seejärel pead sa oma sissemakse 40x live kasiinos Evolution Gamingu mängudes läbi mängima. Kui see on tehtud, kantakse sinu kontole sinu sissemakse summaga võrdne summa, millel puudub läbimängimise nõue.

Antud pakkumine on selles osas teistest erinev, et sinu sissemakse summa ei ole konkreetselt boonusega seotud. Kui sa suudad sissemakse 40x live kasiinos aga läbi mängida, saad sa koheselt raha juurde. Ehk siis põhimõtteliselt annab Optibet sulle lisaraha lihtsalt live kasiinos piisavalt mängimise eest. Näiteks kui sa teed 100 euro suuruse sissemakse, siis suutes selle eest live kasiinos mängida vähemalt 4000 euro eest, annab Optibet sulle kohe 100 eurot läbimängimise nõueteta raha juurde.

Kui sa mingil hetkel aga otsustad, et see boonus sind siiski ei huvita, siis saad oma sissemakset kasutada ka teiste mängude mängimiseks ja sel juhul on tegemist lihtsalt tavalise sissemaksega ja sinu sissemakse ei ole lukustatud mingilgi moel.

Läbimängimise tingimuste täitmiseks on sul aega 7 päeva ning mängida võib mistahes Evolution Gamingu lauas. Seega valik on suur – soovi korral saad mängida blackjacki või ruletti, aga samuti on olemas palju live kasiino mängusaateid nagu näiteks Mega Ball, Monopoly Live ja Dream Catcher.

Liitu Optibetiga

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...