Mängi Optibetis Dazzle Me slotikal ja teeni boonust


Dazzle Me: saa 200 eurot boonust ja cash back

Optibet kutsub sind uue Dazzle Me videosloti saabumist tähistama. Kõik mängijad, kes kasutavad sissemaksel boonuskoodi DAZZLEME, saavad 50% ulatuses kuni 200€ väärtuses boonust ja kohese 100€ cash back'i.Kuidas saada sissemakse boonust?

  • Külasta Optibeti kasiinot SIIT
  • Tee vähemalt 20€ sissemakse
  • Kasuta boonuskoodi DAZZLEME
  • Saa automaatselt 50% sissemakse boonust
  • Saa osa cash back võimalusest

Maksimaalse 400€ suuruse boonuse saavad kõik, kes teevad oma kontole 200€ sissemakse.

Kuidas saada cash back'i?

Optibet annab sulle raha tagasi. Iga Dazzle Me slotikal läbi mängitud 500€ kohta saad 10€ tagasi. Seega pole oluline, kas ja palju võidad, sest selle raha saad igatahaes oma kontole reaalse rahana. Cash back'ile ei kehti nimelt läbimängimise tingimused ning saad seda kuni 100€ väärtuses ehk kümme korda.

Liitu Optibetiga ja saa 800€ ning 100 tasuta spinni

Optibet annab kõigile uutele klientidele vägeva tervitusboonuse,milleks on kuni 800€ ja 100 tasuta spinni. Kasuta sissemaksel boonuskoode BONUS1 kuni BONUS4. Iga boonuskoodi kasutamine lisab ka tasuta keerutusi.

Boonusraha ja tasuta spinnid lisatakse sinu kontole koheselt. Tasuta spinne saad kasutada mängudes Spinata Grande, Gonzo's Quest, Lost Island, Reel Rush, Twin Spin ja Starburst.

LIITU OPTIBETIGA


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...