Pakkumine on lõppenud

Gonzo õnneratta tasuta keerutused

Gonzo wheel – saa kuni 1000 tasuta spinni iga päev

Optibetil on hetkel käimas kampaania, mille jooksul mängides viies valitud slotis võid sa võita iga päev kokku kuni 1000 tasuta spinni. Tasuta spinnide saamiseks on sul vaja valitud mängudes jõuda priispinnide boonusraundi. Jõudes boonusroundi, saad sa kohe ka teate Gonzo õnneratta aktiveerimisest. Iga kord kui õnneratas aktiveeritakse, saad sa 10 kuni 100 tasuta spinni. Seda kuni kaks korda iga kampaanias osaleva mängu kohta päevas. Ja nii kuni 10. novembrini 2019.


€ 1 000 boonus.

Millised mängud kampaanias osalevad?

Kampaanias osalemiseks saad sa valida viie mängu vahel või siis mängida neid kõiki. Mängud on Jungle Spirit, Aloha: Cluster Pays, Hotline, Dazzle Me, ja Lost Relics.

Kuidas tasuta spinne saada?

Iga päev 00:00–23:59 aktiveerid sa mainitud mängude priispinnide raundi saades Gonzo's Wheel’i, millele saad ligipääsu avades Gonzo’s Quest sloti.

Kui palju spinne ma saada võin?

  • Iga Gonzo’s wheeli ehks Gonzo õnneratta aktiveerimisel saad sa võita 10 kuni 100 tasuta spinni.
  • Igas mängus on sul võimalik iga päev saada KUNI KAKS Gonzo õnneratta aktiveerimist.
  • Arvestades, et kampaanias osaleb viis mängu, võid sa kokku saada kuni 5x2x100 spinni ehk kuni 1000 tasuta spinni.
  • Tasuta spinnid on kasutatavad Gonzo’s Quest mänguautomaadis.

Liitu Optibetiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...