Pakkumine on lõppenud

Kingitused Optibetilt

Võida SAMSUNG 50"Ultra HD LED TV

Pühade puhul annab Optibet sulle võimaluse võita lisaauhindu spordiennustusega raha võitmise eest. Nimelt kuni 19. detsembri südaööni on sul võimalik iga 50€ netovõidu eest saada üks loosipilet 20. detsembril toimuvale loosimisele, kus on võimalik võita SAMSUNG 50"Ultra HD LED TV, iPad Mini 2019 64GB WiFi, MiJia Roborock 2, Juhtmevaba kõlar, või GoPro Hero 8 Black. Kõiki mainitud auhindu loositakse välja kolm tükki.


€ 30 läbimängimise nõudeta boonus.

Pakkumise lisadetailid

  • Pakkumine kehtib kuni 19. detsembri südaööni.
  • Arvesse lähevad vaid netovõidud, ehk siis kui näiteks panustasid 1.7 koefitsiendiga 10 eurot, ja võidad 17 eurot, siis netovõit selle puhul on 7 eurot.
  • Iga võidetud 50 euro eest saad ühe loosipileti.
  • Loosipiletite arv ei ole piiratud.
  • Samuti ei ole piiratud sinu võimalike auhindade arv. Võita võid hea õnne korral rohkem kui ühe mainitud auhindadest.

Liitu Optibetiga


 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...