Pakkumine on lõppenud

Optibeti 44% sissemakse boonus

Optibeti sissemakse boonus – 44% pluss 44 tasuta spinni

Järgneva kahe nädala jooksul annab Optibet nii uutele kui ka vanadele mängijatele võimaluse saada 44% sissemakse boonust kuni 44€ ning lisaks ka 44 tasuta spinni mängus Jumanji. Optibeti boonuse saamiseks tuleb teha vähemalt 20€ sissemakse kasutades boonuskoodi JUM44.


€ 1 000 boonus.

Sissemaksega saadud tasuta spinnid tuleb ära kasutada 24 tunni jooksul pärast sissemakse tegemist.

Saadud boonusrahale ja tasuta spinnidega saadud võitudele kehtib ka läbimängimise nõue, milleks on 25x. Kõik boonussummad tuleb läbi mängida maksimaalselt seitsme (7) päeva jooksul. Samuti tuleks ära märkida, et sissemakse boonuse puhul tuleb 25x läbi mängida mitte ainult saadud boonusraha, vaid ka sinu sissemakse.

Lähtuvalt lihtsast kasiino boonuse eeldatava väärtuse arvutusest ei ole tegemist just väga positiivse pakkumisega, aga kui loota õnnele, siis kõik on võimalik.

Mängi Optibetis


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...