Pakkumine on lõppenud

KHL tasuta panused

15€ eest tasuta panuseid iga päev

Optibet pakub kuni septembri lõpuni iga päev võimaluse saada tasuta panuseid. Tegemist on progresseeruvate tasuta panustega, mille puhul täites tasuta panuse saamise nõuded ühel päeval, saad sa 5€ tasuta panuse, täites nõuded kahel järjestikusel päeval, saad juba 2x5€, ja täites nõuded kolmel või rohkemal järjestikusel päeval, saad sa Optibetilt 3x5€ tasuta panust. Kolmandast päevast edasi jääb tasuta panuste summa samaks, ehk siis maksimaalselt on sul võimalik saada iga päev kuni 3x5€ tasuta panust. Juhul, kui sa näiteks neljandal päeval tasuta panuse saamise nõudeid ei täida, algab kõik taas otsast peale, ehk siis viiendal päeval, täites taas nõuded, saad sa uuesti ühe 5 euro suuruse tasuta panuse.

Tegemist on KHL ehk Kontinental Hockey League kampaaniaga, kus on vajalik panustamine lisaks teistele spordialadele ka kindlasti KHL mängudele. Täpsemad reeglid tasuta panuste saamiseks on välja toodud allpool.


€ 100 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Nõuded tasuta panuse saamiseks

- Tasuta KHL panuste kampaaniaga liitumiseks on sul vaja teha vähemalt 25€ suurune sissemakse Optibeti boonuskoodiga KHL.

- Tasuta panus(t)e saamiseks pead sa ühe päeva jooksul panustama vähemalt 75€ eest, ja kindlasti pead sa panustama VÄHEMALT ühele KHL mängule ja koefitsiendiga vähemalt 1.5.

- Tehes piisavalt panuseid ühel päeval, saad ühe 5€ tasuta panuse, tehes piisavalt panuseid kahel päeval järjest, saad juba 2x5€, tehes piisavalt panuseid kolmel või enamal päeval JÄRJEST, saad iga päev 3x5€ tasuta panust.

- Riskivabad panused jõuavad sinu kontole kohe pärast nõuete täitmist, ehk 75€ eest panuste tegemist.

- Kampaania jooksul saadud riskivabu panuseid võib kasutada mistahes spordile panustamiseks, seni kuni selle tulemuse koefitsient ei ole enam kui 5.0. Teha võib vaid üksikpanuseid.

- Riskivabad panused tuleb ära kasutada samal päeval, mil need saadi. Vastasel korral panus eemaldatakse sinu kontolt.

- Riskivaba panuse kasutamiseks peab sul olema arvel vahendeid vähemalt selle riskivaba panuse suuruse ulatuses.

- Juhul, kui sinu riskivaba panus kaotab, kannab Optibet sinu kontole selle panuse pärisrahas sinu tagasi ja sellel puuduvad igasugused läbimängimise kohustused.

Liitu Optibeti KHL kampaaniaga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...