Pakkumine on lõppenud

Optibeti Monopoly Live pakkumine

Tasuta 300 spinni Monopoly Live mängimise eest

Optibetis on hetkel käimas Monopoly Live maraton, mille jooksul Monopoly Live mängu mängides kogud sa VIP punkte. Kümme mängijat, kes nädala lõpuks on kogunud enim VIP punkte, saavad Optibetilt tasuta spinne videoslottidel keerutamiseks. Kokku läheb jagamisele 1000 tasuta spinni.


€ 1 000 boonus.

Mis on Monopoly Live?

Monopoly Live on live kasiino mäng, milles on kokku pandud krupjee, animeeritud monopoli mees ja samuti lahe 3D graafikaga Monopoly boonusmäng. Miinimumpanus mängus on kõigest 10 senti ja maksimumpanus on üle tuhande euro.

Kuidas kampaaniast osa võtta?

  • Kampaaniast osa võtmiseks ei ole sul vaja teha muud kui minna Optibeti lehele ja luua konto (kui sul seda veel olemas ei ole).
  • Vali live kasiino rubriik ja otsi sealt üles Monopoly Live mäng.
  • Mängi Monopoly Live mängu.
  • Oma edenemist näed sa Kampaaniate lehel ja sealt „Monopoly 1000 priispinni edetabel” kampaaniale vajutades.

Kui palju võita saab?

Olenevalt mitmendale kohale tuled, on sul võimalik võita 10 kuni 300 tasuta spinni. Täpsem väljamaksete info on toodud järgnevas tabelis:

Koht Auhind
1 300 tasuta spinni
2 200 tasuta spinni
3 175 tasuta spinni
4 100 tasuta spinni
5 75 tasuta spinni
6 50 tasuta spinni
7 40 tasuta spinni
8 30 tasuta spinni
9 20 tasuta spinni
10 10 tasuta spinni

Kampaania tingimused

  • Pakkumine kestab kuni 13.10.2019 kell 23:59
  • Auhinnad saab kätte järgmisel päeval kell 15.00
  • Tasuta spinne saab kasutada valitud NetEnti mängudes. Kokku on võimalik valida 20 erineva sloti hulgast - Aloha: Cluster Pays, Dazzle Me, Hotline, Starburst, Divine Fortune, Fruit Shop, Jack and the Beanstalk, Finn and the Swirly Spin, Butterfly Staxx 2, Wild Worlds, Jack Hammer 2, Turn Your Fortune, Spinsane, Mega Fortune, Grand Spinn Superpot, Wild Wild West: The Great Train Heist, Narcos, Cash-o-Matic, Vikings Video Slot, Gonzo's Quest.
  • Tasuta spinnid tuleb ära kasutada seitsme päeva jooksul.
  • Tasuta spinnidega võidetud raha läbimängimise nõudeks on 1x.

Mängi Optibetis Monoppol Live’i


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...