Pakkumine on lõppenud

Optibet ja Quickspin

Quickspin-missioonid ja žetoonid Optibetilt

Optibet tuli just välja Quickspin’i mängude missioonidega, mida täites saad Quickspin’i žetoone. Ja neid žetoone saab kasutada oma lemmik slotikatel boonusmängudesse pääsemiseks.


€ 1 000 boonus.

Selleks, et kampaanias osaleda, tuleb sul kõigest minna Optibeti lehel vastava kampaania lehele ja vaadata millised mängud hetkel pakkumises osalevad. Igal nädal on Optibetil plaanis tutvustada 3 erinevat mängu, mida mängides žetoone teenida ja kasutada saab.

Igal mängul on 6 erinevat missiooni ja igal missioonil on 4 erinevat taset. Kui žetoonid on kokku kogutud, saad avada mõne sloti boonusmängu millal iganes sa seda soovid.

Žetoone saad koguda ja kasutada vaid slotikatel, millel on parajasti žetooni märk. Sellel nädalal (30.09.2019 – 06.10.2019) on nendeks mängudeks Quickspini poolt toodetud Big Bad Wolf, Divine Dreams ja Tigers Glory.

Mängude leidmiseks mine Optibetil "Kasiino" viite alla ja vali sealt ülevalt mängutootjate nimekirjast "Quickspin".

Kohe kui Optibet antud kampaani kohta veel lisainfot avaldab, teavitame teid sellest ka meie.

Liitu Optibetiga juba täna!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...