Pakkumine on lõppenud

Optibeti ruleti kampaania pilt

2000€ Ruleti edetabel - võida kuni €500 lisaks

Optibetis on järgneva seitsme päeva jooksul võimalik lihtsalt ruletti mängides võita lisaraha. Kui tavaliselt on sellistes kampaaniates võimalik võita punkte edetabelis ette poole liikumiseks vaid mängides ühes konkreetses mängus, siis seekord on võimalik edetabeli punkte teenida mängides mistahes Evolution Gamingu ruletimängus.


€ 1 000 boonus.

Kampaanias osalevad mängud

Antud pakkumises osalevad kõik Evolution Gamingu ruletilauad. Olgu selleks siis Evolutioni uuenduslik kordajatega Lightning Roulette, või mõni teine sama mängutootja ruletilaud. Terviklik osalevate mängude nimekiri on järgmine - American Roulette, Auto-Roulette, Auto-Roulette VIP, Auto-Roulette La Partage, Double Ball Roulette, French Roulette Gold, Immersive Roulette, Lightning Roulette, London Roulette, Roulette, Ruletka Live, Salon Prive Roulette, Speed Roulette, Speed Auto Roulette, ja VIP Roulette.

Mängides Ruletka Live või London Roulette ruletilauas, teenid ka kahekordseid VIP punkte.

Kuidas kampaanias osaleda?

  • Kampaanias osalemiseks on vaja mängida eelpool nimetatud ruletilaudades.
  • Kampaania kestab 17. oktoober 2019 kuni 23. oktoober 2019.
  • Enda edenemist kampaanias näed leheküljel Kampaaniad2000€ Roulette edetabel.
  • Lähtuvalt praegusest infost, võitudel puuduvad läbimängimise nõuded.

Kui palju võib võita?

Auhinnad makstakse välja 48 tunni jooksul pärast edetabeli lukku panemist. 

Koht Auhind
1 500€
2 400€
3 300€
4 200€
5 100€
6 90€
7 80€
8 70€
9 60€
10 50€
11 40€
12 30€
13 20€
14-19 10€

Liitu Optibetiga ja osale kampaanias


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...