Saa Optibetiga liitudes kohe tasuta spinne

Saa Optibetiga liitudes 20 tasuta spinni

Ava Optibeti kasiinos konto ja saa kohe 20 tasuta spinni. Tasuta keerutustega saad oma õnne proovile panna Net Entertainment'i uuel rallisõpradele loodud mänguautomaadil Drive: Multiplier Mayhem. Lihtsalt registreeri end Optibeti kasutajaks ja ava mäng. Spinnid ootavad sind seal automaatselt.


Optibet € 1 000 boonus.

|


Kuidas saada tasuta spinne?

  • Külasta Optibeti internetikasiinot SIIT
  • Registreeru kasiino kasutajaks
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Ava Drive: Multiplier Mayhem videoslot
  • Sind ootavad automaatselt 20 tasuta spinni

Drive: Multiplier Mayhem mängust lähemalt

Drive: Multiplier Mayhem on NetEnt'i viie rulliku, kolme mängurea ja 15 fikseeritud kombinatsiooniga õnnemäng, mida iseloomustavad lisakeerutused, hajussümbol, asendussümbol ja kordaja. Tegu on äärmiselt tempoka ja energilise mänguga, mis on pungil põnevatest lahendustest. Drive: Multiplier Mayhem pakub sulle suurepärast võimalust tänu asendussümboli kordajale ja Nitro Collect Meter meetrile vingelt võita.

Drive: Multiplier Mayhem™ - Touch 

Optibetiga liitudes teenid kuni 1000 eurot ja 200 tasuta spinni

Optibet annab uutele liitujatele kuni 200 tasuta spinni ja 1000€. Kasuta sissemaksel boonuskoode BONUS1 kuni BONUS4 oma nelja esimese sissemakseboonuse saamiseks.

Iga järgmise boonuskoodi kasutamisega saad ka tasuta spinne. Lisaks saavad olemasolevad kliendid
iga nädal osa erinevatest pakkumistest, tasuta spinnidest ja riskivabadest panustest erinevate suurte auhinnaloosideni.

  • Esimese, minimaalselt 20€ sissemakse ja boonuskoodiga BONUS1, saad kasiinolt tehtud deposiidi pealt 100% boonust kuni 100€ väärtuses ning 25 tasuta spinni NetEnt'i slotikal Gonzo's Quest.
  • Kui kasutad teisel sissemaksel boonuskoodi BONUS2, saad 50% boonust kuni 300€ väärtuses ning 100 tasuta keerutust populaarsel Net Entertainment'i slotikal Starburst.
  • Kasuta kolmandal sissemaksel boonuskoodi BONUS3 ning saad sissemakselt 30% boonust kuni 600€ väärtuses ning 75 tasuta spinni mängus Jack and the Beanstalk.

Tasuta keerutusi saad kasutada lisaks populaarsele Starburstile näiteks neis Net Entertainment'i mängudes:


eestikasiino.com