Pakkumine on lõppenud

Ole kiire ja osale Pafis 100 euro loosimises


Ole 1000 kiirema seas ja osale 100€ loosimises

Täna osalevad 1000 kiiremat Pafi klienti 100€ reaalse raha loosimises. Võidurahal puuduvad läbimängimise nõuded, mis tähendab, et saad selle kohe tingimusevabalt endale. Osalemiseks piisab vaid sellest, et oled Pafi kasutaja ja registreerud SIIT kampaaniale. Kuidas 100€ loosis osaleda? 

  • Osalemiseks klõpsa SIIN
  • Leia lehe ülaosast "Club Paf" ja "Thursday 1000" 
  • Registreeri end osalejaks
  • Ole kiireima 1000 seas

Kui 100 osalejat on koos, paneb kasiino regisreerimise lukku. Auhinnaloosi võitjad saavad teate oma Pafi sõnumite postkasti.

Sul ei ole veel Pafi kontot? 

Paf pakub nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

AVA PAFI KONTO SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...