Pakkumine on lõppenud

Osale siit Pafi 35 000 tasuta spinni loosis


Loosi läheb 350 000 tasuta spinni 

Pafis on hetkel käimas kampaania, mille käigus läheb loosi 350 000 tasuta keerutust. Kampaania põhimõte on väga lihtne: mida enam osalejad, seda rohkem tasuta spinne on võimalik võita. Osalemiseks ei tule teha muud, kui liituda kampaaniaga ja mängida etteantud päevamängu vähemalt 5€ eestKuidas loosis osaleda? 

  • Liitu kampaaniaga SIIN
  • Mängi etteantud päevamängu vähemalt 5€ eest
  • Kogu tasuta spinne 

Tasuta keerutused ootavad sind mängudes Mega Fortune Dreams, Piggy Riches, Steam Tower, Fruit Shop, Starburst, Lights ja Spinata Grande

Sul ei ole veel Pafi kasutajat? 

Paf pakub nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

OSALE TASUTA SPINNIDE LOOSIS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...