Pakkumine on lõppenud

Leia Pafi Funky Monkey kraapekaartide alt iPad 2 või kuni 5000 eurot


Osale 40 iPadi Air tahvelarvuti loosis 

Oled unistanud, et Sul võiks olla päris oma iPad Air ja ei suuda kuidagi ära oodata, kuna see aeg käes on? Paf annab Sulle nüüd suurepärase võimaluse. Nimelt on Funky Monkey kraapekaartide all peidus suisa 40 uhiuut Wi-Fi 16 GB iPad Air 2-te, 5000 euro sularaha võidud ja uued piletidMida võid Funky Monkey kraapekaartidega võita? 

Mängides Funky Monkey kraapekaarti, on sul võitmiseks kolm võimalust:

  • Kraabi mänguvälja kattekihi alt välja kolm ühesugust arvu ja võida kuni 5000 eurot;
  • Kraabi mänguvälja kattekihi alt välja naeratav ahvipärdik ja võida iPad Air 2;
  • Kraabi mänguvälja kattekihi alt välja uus pilet.

Osalemiseks logi oma Pafi kontole ja asu Funky Monkey kraapekaardi alt võite kraapima. 

Sul ei ole veel Pafi kontot? 

Paf pakub oma uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

KRAABI SIIT

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...