Osale siit Unibeti Double Trouble turniiril

Osale Double Trouble 4000€ turniiril

Unibeti iganädalane Double Trouble turniir on pokkerisõprade seas äärmiselt populaarne, mistõttu otsustas kasiino lisada oma pakkumiste hulka ka Super Double Trouble turniiri, mille auhinnafond on 4000€. Nimelt, kui sul ei vea nädala jooksul rahamängu laudades ning kaotad rohkem kui 200€, siis saad osaleda tasuta Super Double Trouble turniiril ning võita 400€. Raha võidavad kümme parimat mängijat.



Kuidas osaleda Super Double Trouble turniiril?

  • Külasta Unibeti veebikasiinot SIIT
  • Logi kasutajaga sisse või ava konto
  • Osale nädala jooksul Double Trouble turniiril
  • Kui kaotad cash game mängudes rohkem kui 200€
  • Saad tasuta osaleda Super Double Trouble pokkeriturniiril
  • Ole kümne parima mängija seas ja võida 400€

Liitu ja saa 100€ boonust ja tasuta spinne

Iga Unibeti veebikasiinoga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i videoslotil Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siit ka teisi Net Entertainment'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

 


eestikasiino.com