Pakkumine on lõppenud

Osale Heart pokker freerollil siit


Paf kutsub sind osalema eksklusiivsel €10 000 freerollil

Järgmisel neljapäeval toimub Pafis eksklusiivne €10 000 freeroll Heart pokkeris. Osalemiseks tee hiljemalt teisipäeval oma kasutajakontole vähemalt 10€ sissemakse.


paf


Kuidas osaleda?

  • Logi oma Pafi kontole
  • Tee vähemalt 10€ sissemakse
  • Registreeri end €10,000 Depositor freerollil osalejaks
  • Suurenda soovi korral oma algstäkki

Kui mängid Heart pokkeris vähemalt 100 reigitud kätt, saad juurde 1000 Å?etooni. Seega suureneb su algstäkk 2000-lt Å?etoonilt 3000 Å?etoonini.

Sa ei ole veel Pafi kasutaja?

Paf pakub limiteeritud aja kõikidele – nii uutele kui ka vanadele mängijatele kuni 100 eurost tervitusboonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

OSALE FREEROLLIL


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...